Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Krievija

Krievija līdz 2020. gadam pagarina embargo ES precēm(9)

Krievijas prezidents Vladimirs Putins ceturtdien pagarinājis embargo pārtikas produktu importam no Eiropas Savienības (ES) un citām valstīm līdz nākamā gada beigām. Putina parakstītais dekrēts noteic, ka embargo paliks spēkā līdz 2019. gada 31. decembrim.

Aptauja: Putins zaudē sabiedrības uzticību © DIENA(19)

Krievijā sabiedrības uzticība prezidentam Vladimiram Putinam pirmo reizi piecu gadu laikā nokritusies zem 50%, liecina Krievijas neatkarīgās socioloģisko pētījumu organizācijas Levada centrs veiktā sabiedriskās domas aptauja. Jāatgādina, ka Levada centrs, kurš nesaņem finansējumu no Kremļa, Krievijā iekļauts tā dēvēto "ārvalstu aģentu" sarakstā.

Krievijā ieslodzītais režisors Sencovs badojas jau 50. dienu(3)

Ukraiņu režisors Oļehs Sencovs, kurš Krievijā izcieš 20 gadu cietumsodu, jau 50 dienas ievēro badastreiku, pirmdien paziņojis viņa advokāts, informējot, ka Sencova veselības stāvoklis ir ļoti nopietns. Sencovs atsakās no ēdiena kopš 14. maija, pieprasot, lai Krievija atbrīvo visus politieslodzītos.

Sencovs atteicies lūgt Putinam apžēlošanu(7)

Krievijā ieslodzītais ukraiņu režisors Oļehs Sencovs atteicies lūgt Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam apžēlošanu, paziņojis viņa advokāts Dmitrijs Dinze. Kā pavēstījis Putina preses pārstāvis Dmitrijs Peskovs, lai prezidents varētu apžēlot politieslodzīto, jāsaņem attiecīgs lūgums, bet "no Sencova nekādi iesniegumi nav saņemti".

Maskavas centrā taksists uzbraucis gājējiem

Sestdien Maskavas centrā kāds taksometra vadītājs uzbraucis grupai kājāmgājēju, astoņus cilvēkus savainojot, tostarp arī futbola līdzjutējus no Meksikas, kas Krievijā ieradās uz Pasaules kausa finālturnīru futbolā.