Laika ziņas
Šodien
Sniegs

Notikumi

Aicina piedalīties ģimenes sporta dienā Izglāb Ziemassvētkus!

Šā gada 26. decembrī Rīgas Nacionālajā sporta manēžā no plkst. 11 līdz 16 notiks ģimenes sporta diena Ziemassvētku noskaņās, kur būs iespēja veikt dažādus radošus un sportiskus uzdevumus, kā arī nokļūt līdz Ziemassvētku vecītim un saņemt dāvanas.

FOTO: Godinātas akcijas Meklējam sirdsmāsiņu uzvarētājas

Rietumu Bankas labdarības fonda un laikraksta Diena veidotajā akcijā Meklējam sirdsmāsiņu noskaidrotas 20 medmāsas, kuras Valsts prezidenta pilī, klātesot Valsts prezidentam Raimondam Vējonim un Valsts prezidenta kundzei Ivetai Vējonei, saņēma pateicību un atzinību par viņu pašaizliedzību un izcili veikto darbu.

Aicina uz ārzemju privātskolu un valodu nometņu izstādi Rīgā

Sestdien, 1. decembrī, viesnīcas Radisson Blu Hotel Latvija konferenču centrā no plkst.10 līdz plkst.16 notiks izstāde, kurā piedalīsies pasaulē zināmu vidusskolu, starptautisko koledžu un valodu nometņu direktori, kā arī vadošie speciālisti. Ieeja izstādē - bez maksas.

Latviju apceļo koncertu sērija Mans draugs Mārtiņš Freimanis

Līdz 2019. gada 25. janvārim Latviju apceļo projekts Mans draugs Mārtiņš Freimanis, kurā populāras mūziķa Mārtiņa Freimaņa melodijas izdzied Lauris Reiniks, Aija Andrejeva, Olga Rajecka, Ivo Fomins, Andris Ērglis, Līvi, Z-Scars un daudzi citi mūziķi.

Ozols izdod albumu Neona Pilsēta

Pirmdien, 12. novembrī, mūzikas straumēšanas platformās ir nonācis latviešu hip-hop izpildītāja Ozola sestais studijas albums Neona Pilsēta.

Daddy Was a Milkman Rīgā prezentēs jaunāko albumu

Piektdien, 9. novembrī, grāmatu veikalā Roberts Books (Dzirnavu iela 51, Rīga) plkst.18 būs iespēja satikt lietuviešu mūziķi Daddy Was A Milkman, kurš pirms gaidāmā 22. novembra koncerta Arēnā Rīga aicina uz sava jaunā albuma Intimate Us prezentāciju, informē koncerta organizatori.

Ar vairāk nekā 900 pasākumiem tiks atzīmēta Latvijas valsts 100. gadadiena

Šā gada 18. novembrī ar plašu programmu Rīgā, visā Latvijā un pasaulē tiks svinēta Latvijas valsts dibināšanas 100. gadadiena. Daudzveidīgs pasākumu klāsts gaidāms gan Rīgā, gan Latvijas reģionos, bet pasaulē Latvijas vārdu godinās starptautiskā diplomātiskā programma. Kopā novembrī plānoti vairāk nekā 900 daudzveidīgi notikumi, no kuriem lielākā daļa ir bez maksas un nozīmīgākie vērojami ar radio un televīzijas starpniecību.

Nākamajā vasarā Latvijā atgriezīsies grupa Muse

Nākamā gada 12. jūnijā savas jaunākās pasaules tūres ietvaros ar koncertu Latvijā atgriezīsies divu Grammy balvu ieguvēji, viena no mūsdienās populārākajām un atzītākajām britu rokgrupām pasaulē - Muse. Koncerts norisināsies Arēnā Rīga, savukārt biļetes varēs iegādāties jau sākot no šā gada 16. novembra.

Pasaules diktātu latviešu valodā šogad rakstījuši 1648 interesenti

Šogad pasaules diktātu latviešu valodā tiešsaistē un klātienē kopumā rakstījuši 1648 interesenti, aģentūru LETA informēja pasākuma pārstāvji. Šogad šī iniciatīva notikusi jau ceturto reizi. Pērn diktātu visā pasaulē rakstīja 935 dalībnieki, 2016. gadā - 789, bet 2015. gadā - 920 dalībnieki.

FOTO: Atklās jauniešu fotokonkursa Es = Latvija labāko darbu izstādi(2)

Par godu Latvijas valsts simtgadei un Lāčplēša dienai, ceturtdien, 1. novembrī, Saeimas nama Lielajā vestibilā tiks atklāta jauniešu fotokonkursa Es = Latvija uzvarētāju darbu ceļojošā izstāde un sveikti darbu autori, kā arī pasniedzēji, kuri mudinājuši savus audzēkņus piedalīties konkursā, portāls Diena.lv uzzināja Saeimas Preses dienestā.

Fonoklubs ar bezmaksas koncertiem svinēs 10 gadu jubileju

Cēsu Fonoklubs 12. un 13. oktobrī ar diviem bezmaksas koncertiem un virkni dīdžeju atzīmēs savu pirmo apaļo jubileju. Nedēļas nogalē kluba viesus izklaidēs Roberts Gobziņš un Resnie putni, kā arī grupa Riga Reggae, portālu Diena.lv informēja kluba pārstāvji.

Nākamvasar Rādi lidlaukā Tartu uzstāsies Metallica

18. jūlijā Tartu, uz bijušā Rādi lidlauka skrejceļa, uzstāsies viena no pasaules visietekmīgākajām rokapvienībām – amerikāņu grupa Metallica. Vienīgais šovs, ko grupa sniegs Baltijas valstīs, notiks koncerttūres WorldWired Tour ietvaros. Koncerta īpašie viesi būs zviedru kolektīvs Ghost un norvēģu grupa Bokassa. Iespaidīgā skatuve būs izvietota aiz Igaunijas Nacionālā muzeja jaunā ēku kompleksa, vēsta organizatori.

Sezonu sāk Sieviešu stendaps

Sestdien, 24. septembrī, Kaņepes Kultūras centrā piekto sezonu ar stāvkomēdiju Sieviešu sprediķi pieteiks organizācija Sieviešu stendaps, kurā piedalīsies komiķes Katrīna Rudzīte, Ieva Viese-Vigula, Laura Ceļmale, Mairita Lūse, Džemma Sudraba un Marta Elīna Martinsone. Stāvkomēdiju vakari Kaņepes Kultūras centrā notiks reizi mēnesī no septembra līdz jūnijam.

Liepājā notiks jau otrā sabiedrības vadītāju konference Celtspēja

Šā gada 19. oktobrī, Liepājas koncertzālē Lielais dzintars ar Tele2 atbalstu notiks otrā sabiedrības vadītāju konference Celtspēja, uz kuru aicināti vairāk nekā 1000 valsts pārvaldes un pašvaldību vadības pārstāvji no visas Latvijas. Šogad savā pieredzē un zināšanās dalīsies 17 dažādu nozaru līderi un profesionāļi, kuru atziņas un praktiskie piemēri dos iespēju vadītājiem pielietot jauniegūtās zināšanas, vadot iestāžu darbu un pilnveidojot iestādes kopējo tēlu sabiedrībā.

Vairāk Notikumi