Ogres basketbolisti nonāk uzvaras attālumā no LBL bronzas medaļām

Ogres komanda ceturtdien nonāca vienas uzvaras attālumā no Olybet Latvijas Basketbola līgas (LBL) bronzas medaļām. Ogrēnieši sērijas otrajā mačā viesos ar rezultātu 97:90 (24:22, 17:25, 27:23, 29:20) guva virsroku pār Jūrmala/Betsafe vienību, sērijā līdz trim uzvarām panākot 2-0.

Portlenda panāk 1-1 NBA Rietumu pusfinālā pret Denveru

Portlendas Trail Blazers vienība trešdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra Rietumu konferences pusfināla otrajā spēlē izbraukumā ar rezultātu 97:90 (28:23, 22:12, 28:29, 19:26) pieveica Denveras Nuggets, sērijā līdz četrām uzvarām panākot neizšķirtu 1-1.

Šmita pārstāvētā Barselonas Lassa nesasniedz ULEB Eirolīgas finālčetrinieku

Latviešu basketbolista Rolanda Šmita pārstāvētajai Spānijas komandai Barselonas Lassa trešdien neizdevās iekļūt ULEB Eirolīgas finālčetrinieka sacensībās. Ceturtdaļfināla izšķirošajā - piektajā - spēlē Lassa izbraukumā ar rezultātu 71:80 (28:23, 14:24, 15:14, 14:19) piekāpās Turcijas klubam Anadolu Efes, sērijā līdz trim uzvarām zaudējot ar 2-3.

Šmits: Vecvagars lika mani centra pozīcijā, kurā nekad nespēlēju(2)

Spānijas spēcīgākās basketbola līgas (ACB) kluba Barselonas Lassa uzbrucējam Rolandam Šmitam bija pārsteigums, ka Latvijas izlasē Pasaules kausa kvalifikācijas izšķirošajā mačā viņam tika uzticēts spēlēt centra pozīcijā, intervijā žurnālam Sporta Avīze atklāja basketbolists.

Spurs ar Popoviču pārrunā jaunu līgumu

Latviešu basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio Spurs komanda pārrunā jauna līguma noslēgšanu ar galveno treneri Gregu Popoviču, pirmdien atklājis pats speciālists.

Spurs zaudē 7. spēlē Denverā, Bertānam trešā NBA sezona beigusies

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns sestdien nedevās laukumā, kamēr viņa pārstāvētā Sanantonio Spurs komanda cieta zaudējumu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijas izšķirošajā, septītajā, spēlē, tādējādi noslēdzot sezonu.