Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā 0 °C
Daļēji apmācies
Sestdiena, 4. aprīlis
Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis

Novados

No amata atkāpjas Garkalnes novada domes priekšsēdētājs Bauze-Krastiņš(4)

Otrdien, 28.janvārī, ilggadējais Garkalnes novada dome priekšsēdētājs Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš (LZS) informēja domes deputātus un darbiniekus, ka nolēmis atstāt domes vadītāja amatu veselības stāvokļa dēļ, portālam Diena.lv pavēstīja Garkalnes domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Apvienos divas VUGD Liepājas struktūrvienības

Lai efektīvi izmantotu cilvēku un finanšu resursus, saglabātu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) sniegtā pakalpojuma kvalitāti un pieejamību iedzīvotājiem, no 3.februāra VUGD Kurzemes reģiona brigādes Liepājas 2.daļa tiks apvienota ar posteni Ziemeļu ielā 21a, lielāko daļu personāla un tehnikas izvietojot posteņa telpās un papildus stiprinot arī citas struktūrvienības, portālu Diena informē VUGD.

Gulbenes novadā sāk atjaunot tiltu pār Gauju(1)

Uz autoceļa Smiltene–Velēna–Gulbene (P27) sākušies tilta pār Gauju atjaunošanas būvdarbi. Noteikts ātruma ierobežojums tilta pieejās 70 un 50 kilometri stundā, satiksme pār tiltu tiek regulēta ar luksoforu, līdzās ir sākta apbraucamā ceļa būvniecība, portālu Diena.lv informē VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC).

Ķekavas novadā izvietotas 42 jaunas novērošanas kameras(1)

Reģionālās pašvaldības policija (RPP), balstoties uz apstiprināto vienoto novada videonovērošanas koncepciju, sabiedriskās kārtības un iedzīvotāju drošības uzlabošanas nolūkos 2019. gadā Ķekavas novadā izvietojusi 42 jaunas videonovērošanas kameras, portālu Diena.lv informēja Ķekavas novada pašvaldībā.

Saistībā ar sprādzienu uz dzelzceļa Daugavpilī sākts kriminālprocess

Policija par trešdien Daugavpilī uz dzelzceļa notikušo sprādzienu sākusi kriminālprocesu par darba aizsardzību vai tehnisko drošību reglamentējošo normatīvo aktu prasību pārkāpšanu, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Lāsma Kursīte.

Tukuma novada domes priekšsēdētāja amatā ievēlēts Normunds Rečs(2)

Šorīt ārkārtas sēdē par Tukuma novada domes priekšsēdētāju ievēlēts Normunds Rečs, kurš šajā domes sasaukumā tika ievēlēts no decembrī par atkāpšanos paziņojušā mēra Ērika Lukmana partijas Tukuma pilsētai un novadam saraksta, bet vēlāk pieslēdzies tobrīd opozīcijā esošajai partijai Visu Latvijai-Tēvzemei un brīvībai/LNNK (NA).

Noticis kārtējais stāvkrasta nobrukums Jūrkalnē(10)

Pirmdien spēcīgā vēja un viļņošanās dēļ kārtējo reizi nobrucis stāvkrasts Labraga ciemā pie Jūrkalnes, Ventspils novadā, aģentūrai LETA pastāstīja Jūrkalnes pagasta pārvaldes vadītājs Guntars Reķis.