Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Eiropa

Spānija mīkstinās sociālo distancēšanos bērniem

Spānijas veselības ministrs Salvadors Ilja otrdien paziņoja, ka nedēļas nogalē tālāk mīkstinās Covid-19 dēļ noteikto sociālo distancēšanos, ļaujot bērniem, kas sešas nedēļas bijuši spiesti palikt mājās, doties pastaigās.

Merkele nobažījusies par Covid-19 ierobežojumu samazināšanu(6)

Vācijas kanclerei Angelai Merkelei ir nopietnas bažas par to, ka, valstij atceļot dažus no mēnesi ilgušajiem ierobežojumiem, kas bija noteikti pandēmijas dēļ, iedzīvotāju vidū cīņai ar koronavīrusa uzliesmojumu nepieciešamā disciplīna var atslābt, ziņu aģentūra AFP pirmdien uzzināja no avotiem kancleres partijā.

Grieķijā sāk pārvietot bērnus prom no bēgļu nometnēm © DIENA(3)

Nedēļas nogalē uz Vāciju no grieķu bēgļu un migrantu nometnēm transportēja piecdesmit nepilngadīgo. Tuvākā laikā plānots pārvietot nepilnus divus tūkstošus jauniešu. Cilvēktiesību organizācijas uzskata, ka steigšus jāpārvieto visi nepilngadīgie, kas šķērsojuši Eiropas Savienības robežu bez pieaugušajiem un šobrīd ir spiesti uzturēties Grieķijas pārpildītajās nometnēs, kur pēdējās nedēļās sāk izplatīties jaunais koronavīruss (SARS-CoV-2).

Eiropā koronavīrusa upuru skaits pārsniedzis 100 000

Eiropā ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši jau vairāk nekā 100 000 cilvēku, kas ir gandrīz divas trešdaļas no visiem šīs slimības izraisītajiem nāves gadījumiem pasaulē, liecina ziņu aģentūras AFP sestdien līdz plkst.21 pēc Latvijas laika apkopotā oficiālo avotu informācija. Visā pasaulē jaunā koronavīrusa pandēmijā miruši vismaz 160 685 cilvēki.

Spānijā no Covid-19 mirušo skaits pārsniedz 20 000(1)

Spānijā no jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 mirušo skaits pārsniedzis 20 000, sestdien paziņoja Veselības ministrija. Pēdējās 24 stundās no Covid-19 miruši 565 cilvēki, kas ir par 20 mazāk nekā iepriekšējā diennaktī.