Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Eiropa

Eiropas Komisija grib tūrisma sezonu šovasar © DIENA(5)

Līdz ar jaunā koronavīrusa pandēmijas apturēšanas ierobežojumu samazināšanu vai atcelšanu Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis sāk meklēt veidus, kā iekustināt tūrisma industriju. Eiropas Komisija (EK) trešdien prezentēja rekomendāciju plānu koordinētai robežu atvēršanai vasarā, tādējādi stimulējot bloka valstu ekonomiku un ļaujot iedzīvotājiem ''pavadīt laiku ārpus mājām''.

Itālijā aizturēta anarhistu teroristu grupa

Itālijā notverta anarhistu teroristu grupa, kas sabotēja policijas novērošanas tīklus un televīzijas raidītājus, trešdien paziņojusi policija. Anarhistu grupa bāzējās Boloņā.

113 gadus veca spāniete izveseļojusies no Covid-19(7)

113 gadus veca sieviete, kas tiek uzskatīta par vecāko cilvēku Spānijā, ir izveseļojusies no Covid-19 pansionātā, kur vairāki citi iemītnieki miruši no šīs slimības, otrdien paziņoja šī pansionāta administrācija.

Francijas valdība noraida Parīzes mēra lūgumu par parku atvēršanu(4)

Francijas valdība otrdien noraidījusi Parīzes mēra lūgumu no jauna atvērt pandēmijas karantīnas režīma dēļ slēgtos pilsētas parkus. Dienu pirms tam galvaspilsētā bija novērojama stingro izolēšanās noteikumu pārkāpšana, parīziešiem priecājoties par ierobežojumu atcelšanas sākumu.