Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas
Rīgā 0 °C
Sniega pārslas
Trešdiena, 1. februāris
Indars, Indra, Brigita, Indris

Kino/TV

Notiks Viestura Kairiša jaunās filmas Janvāris ziedojumu seanss Ukrainas kino atbalstam

Pirmdien, 10. oktobrī, plkst. 16.00 kinoteātra Splendid Palace Lielajā zālē norisināsies režisora Viestura Kairiša jaunās filmas Janvāris speciālais ziedojumu seanss Ukrainas kinematogrāfistu atbalstam. Visas uz filmu iegādātās biļetes būs skatītāju ziedojums Ukrainas kinoindustrijas atbalstam, un vienlaikus tā būs unikāla iespēja filmu novērtēt pirms tās oficiālās pirmizrādes, informēja filmas veidotāji.

Pirmizrādi piedzīvos Staņislava Tokalova spēlfilma Mīlulis

Trešdien, 21. septembrī, pirmizrādi piedzīvos režisora Staņislava Tokalova spēlfilma Mīlulis. Filma vēsta par jaunu, ambiciozu karjeristu – topošo maksātnespējas administratoru, kurš pēc mīļotās nāves nonāk izvēles priekšā uzņemties atbildību par mīļotās bērnu vai piesavināties viņas dārgo īpašumu un nozust. No 22. septembra filma būs skatāma Latvijas kinoteātros.

Latvija piedalās Vidusjūras reģiona lielākajā animācijas festivālā

No 20. līdz 25. septembrim Latvijas animācijas filmu profesionāļi piedalās lielākajā animācijas filmām veltītajā festivālā Vidusjūras valstīs - Animasyros 2022 Siras salā Grieķijā, informēja Nacionālā Kino centra filmu nozares informācijas speciāliste Kristīne Matīsa.

Riga IFF izziņo festivāla pilnu programmu

Rīgas Starptautiskais kino festivāls (Riga IFF) šogad jau devīto reizi pulcē vietējo un starptautisko auditoriju uz vienu no Baltijas jūras reģiona nozīmīgākajiem kino notikumiem – no 13. līdz 23. oktobrim Riga IFF programmā klātienē un tiešsaistē, 12 sadaļās un 6 konkursos tiks izrādītas vairāk nekā 100 filmas no vietējā, Eiropas un pasaules kinematogrāfa. No šodienas, 13. septembra, festivāla mājaslapā (rigaiff.lv) publiskota un tirdzniecībā pieejama pilna festivāla programma.