Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Populārākās ziņas

1

Ar skatu uz Ameriku(11)

Pieci jauni Latvijas džeza talanti pirms trim gadiem uzsāka studijas slavenās džeza mūzikas izglītības mekās Bostonā un Ņujorkā. Trim no viņiem izdevies izcīnīties līdz pēdējam kursam. Savu karjeru viņi vēlas veidot ASV un visā plašajā pasaulē.
2

Sācies astronomiskais rudens

Latvijā un citviet Zemes ziemeļu puslodē iestājies astronomiskais rudens, savukārt dienvidu puslodē sācies pavasaris.
3
4

Sāk darbu Latvijas Universitātes Lībiešu institūts

Par Latvijas Universitātes (LU) Lībiešu institūta pirmo uzdevumu kļūs lībiešu valodas un kultūras pētniecība, kā arī lībiešu atstātā kultūrvēsturiskā mantojuma Latvijā apzināšana. Tā piektdien, 21. septembrī, LU Lielajā aulā notikušā atklāšanas pasākumā sacīja LU Lībiešu institūta vadītājs Valts Ernštreits.
5
6

Kad nedzirdīgais sāk dzirdēt(3)

Dzīvoju no viena režijas darba līdz otram, tas ir manas dzīves pulkstenis, – stāsta režisors Viesturs Kairišs. Pēdējos gados šis pulkstenis tikšķ īpaši strauji un dzirdami: filma Melānijas hronika, izrādes Uguns un nakts, Pērs Gints un Salome Nacionālajā teātrī, 28. septembrī Riharda Vāgnera operas Klīstošais holandietis pirmizrāde, darbs pie &q...
7

Kalni tēva dzimtenē(1)

Šāvienu zalves pat svinību reizē ne brīdi neļauj aizmirst Kalnu Karabahas smago vēsturi un īpašo situāciju. Taču šīs zemes tradīcijas un cilvēki, kuri, it kā vēlēdamies paši sev un citiem kompensēt drūmo fonu, uzņem ciemiņus ar sirsnīgu viesmīlību, ļauj sajust un ieraudzīt to bērnības stāstu zemi, kāda tā vienmēr dzīvos aizbraukušo atmiņās
8

Apledošanas ātrums(1)

Vienmēr esmu mazliet apskaudusi daiļslidotājus un hokejistus. Cilvēki, kuri spēj sevi noturēt uz ledus, raisa ne vien apbrīnu, bet arī cieņu.
9
10
11
12
13
14
15

Ziņojums: Latvijā turpina pieaugt patentmaksas maksātāju skaits

Kopš patentmaksas maksātāju kategorijas ieviešanas, šo sociāli apdrošināto personu skaits vidēji mēnesī turpina palielināties, pausts Labklājības ministrijas informatīvajā ziņojumā par pašnodarbināto personu un patentmaksu maksātāju sociālo nodrošinājumu.
16
17

de facto: Valsts par sava īpašuma izmantošanu interesējas pēc tiesas aizrādījuma(2)

Tikai pēc Augstākās tiesas aizrādījuma Finanšu ministrija un Valsts nekustamie īpašumi sākuši rīkoties, lai saprastu, kas īsti notiek ar valstij piederošo zemes gabalu Jūrmalā, pašā jūras krastā, šovakar informē Latvijas Televīzijas raidījums de facto. Tiesa secināja, ka, lai arī valsts īpašums iznomāts un būvatļauja izdota pan...
18
19

Zībarts: Spēle tika izlemta ar vienu metienu(1)

Pasaules kausa izcīņas spēle starp Latvijas un Senegālas sieviešu basketbola izlasēm tika izlemta ar vienu metienu, uzskata Latvijas valstsvienības galvenais treneris Mārtiņš Zībarts.
20
21
22
23
24
25
26

Rīgas Dinamo piedzīvo zaudējumu pret Maskavas Spartak(1)

Rīgas Dinamo svētdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē savā laukumā ar 1:3 (0:3, 0:0, 1:0) zaudēja Latvijas izlases hokejistu Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētajai Maskavas Spartak.
27
28
29
30

Diena jautā

Kā Latvijas basketbolistēm klāsies Pasaules kausa debijā?

Kopā nobalsojuši: 37