Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Aigars Apinis

Dadzīte un Apinis par PČ zeltu varētu saņemt līdz 28 458 eiro

Latvijas paravieglatlēte Diāna Dadzīte par pasaules čempionātā Dubaijā izcīnīto zelta medaļu šķēpmešanā un paralimpietis Aigars Apinis, kurš pagājušonedēļ ieguva zelta medaļu diska mešanā, varētu saņemt līdz 28 458 eiro katrs, aģentūrai LETA norādīja Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) valsts sekretāra vietnieks, Sporta departamenta direktors Edgars Severs.

Apinis pēdējos metienos zaudē PČ zeltu diska mešanā

Latvijas paralimpietis Aigars Apinis otrdien izcīnīja sudraba godalgu Londonā notiekošā pasaules čempionāta vieglatlētikā diska mešanas sacensībās, lai gan bija ļoti tuvu zelta iegūšanai.

Latviju Rio paraolimpiskajās spēlēs pārstāvēs 11 atlēti

Latvijas godu septembrī gaidāmajās Riodežaneiro paraolimpiskajās spēlēs pārstāvēs 11 sportisti, aģentūru LETA informēja Latvijas Paralimpiskā komiteja.Latvija būs pārstāvēta sešos sporta veidos - vieglatlētikā, ratiņpaukošanā, loka šaušanā, peldēšanā, airēšanā, kā arī iejādē.No Latvijas vieglatlētiem uz paraolimpiskajām spēlēm dosies Diāna Dadzīte (šķēpmešana un diska mešana), Taiga Kantāne (diska mešana un lodes grūšana) un Aigars Apinis (diska mešana), kā arī Edgars Bergs (lodes grūšana).

Spītējot visam - cilvēks, kurš var. Saruna ar paraolimpieti Aigaru Apini

Sociālajos tīklos pēdējos gados populāra kļuvusi analoģija par kameni, kurai it kā nevajadzētu spēt lidot pārāk mazo spārnu dēļ. It kā tas esot pret aerodinamikas likumiem. Tā vis gluži nav tiesa, bet līdzība skaista. Paraolimpieši tādā ziņā ir vienlīdz apbrīnojami. Cilvēkiem ar invaliditāti it kā nemaz nevajadzētu sportot. Bet viņi sporto. Ja romantisma kustības dižgars Viktors Igo dzīvotu mūsdienās, viņš droši vien kādu no romāniem sarakstītu arī par viņiem - cilvēkiem, kuri var. Spītējot visam.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide