Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ārkārtas stāvoklis

Itālija pagarina ārkārtas stāvokli

Itālijas parlaments trešdien apstiprināja ārkārtas stāvokļa pagarināšanu līdz 15.oktobrim, nodrošinot valdībai lielāku elastību cīņā ar koronavīrusa pandēmiju.

Japāna atceļ ārkārtējo stāvokli

Japānas premjerministrs Sindzo Abe atcēlis ārkārtējo stāvokli Tokijā un vēl četros apgabalos, kur tas joprojām bija spēkā, visā valstī pārtraucot ierobežojumus, kas bija ieviesti jaunā koronavīrusa izplatības iegrožošanai.

VISC: Eksāmenu norise būs droša

Neraugoties uz valstī Covid-19 dēļ izsludināto ārkārtējo situāciju, eksāmenu norise izglītības iestādēs būs droša, pārliecināti Valsts izglītības satura centrā (VISC).

Mazāki ierobežojumi neatceļ piesardzību

Lai arī valdība no 12. maija atvieglojusi dažus no ārkārtējās situācijas laikā noteiktajiem ierobežojumiem, sabiedrībai ir jāsaprot, ka pandēmija nav beigusies. ''Vīrusa izplatība sabiedrībā joprojām notiek, līdz ar to visi drošības pasākumi ir jāievēro tikpat lielā mērā – jāietur distance, jāizvairās apmeklēt publiskas vietas un jāievēro citi nosacījumi,'' Dienai skaidro Veselības ministrijas (VM) pārstāve Anna Strapcāne un piebilst, ka ar īpašu piesardzību ir jāizturas pret gados vecākiem cilvēkiem un personām ar hroniskām slimībām.

Saeima apstiprina atvieglotākus nodarbinātības nosacījumus ārkārtējās situācijas laikā

Saeima šodien galīgajā lasījumā kā steidzamus pieņēma grozījumus likumā par valsts apdraudējuma un tā seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem saistībā ar Covid-19 izplatību, kas paredz ieviest atvieglotākus nosacījumus nodarbinātības jomā, lai uzņēmumi vīrusa pandēmijas izraisītās ārkārtējās situācijas laikā varētu saglabāt savu darbību un esošās darbavietas.

Ārkārtējo situāciju Latvijā pagarina līdz 12.maijam

Covid-19 pandēmijas dēļ Latvijā izsludinātā ārkārtējā situācija pagarināta līdz 12.maijam, otrdien lēma Ministru kabinets, sociālajos tīklos vēsta ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide