Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +9 °C
Apmācies
Svētdiena, 14. aprīlis
Strauja, Gudrīte

Ārsts

Jebkurā valstī veselība ir prioritāte numur viens

Par iespējamiem scenārijiem izejai no mūžīgā līdzekļu trūkuma veselības aprūpes sistēmai un nule pieņemtā veselības budžeta graujošajām sekām Agneses Margēvičas saruna ar Rīgas Stradiņa universitātes profesoru, kādreizējo NVD direktoru Māri Taubi.

RAKUS gatava "konstruktīviem kompromisiem" ar Onkoloģijas centra LOR ārstiem

Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca (RAKUS) ir gatava "konstruktīviem kompromisiem", taču nepakļausies dažu Latvijas Onkoloģijas centra (LOC) LOR ārstu prasībai "nesamērīgi palielināt darba samaksu uz citu kolēģu rēķina", informēja slimnīcas preses sekretāre Ilga Namniece.

Vīrieši ar ārstiem uz jūs

Vīrieši dzīvo vidēji par desmit gadiem īsāku mūžu nekā sievietes, turklāt arī veselīgi nodzīvoto gadu ir mazāk nekā sievietēm. Domājot par iemesliem, viens no aspektiem ir fakts, ka vīrieši retāk apmeklē ārstus gan profilaktiskos nolūkos, gan tad, ja radušās kādas veselības problēmas. To apstiprina arī dažādas aptaujas un pētījumi.

Belēvičs trīs gadu laikā vēlas ārstiem nodrošināt 1630 eiro algu

Līdz 2019.gadam veselības ministrs Guntis Belēvičs (ZZS) ārstiem vēlas nodrošināt aptuveni 1630 eiro lielu atalgojumu.Kā šodien Saeimas Pieprasījumu komisijā norādīja Belēvičs, patlaban situācija medicīnas personāla atalgojuma jomā ir katastrofāla. Viņš atgādināja, ka līdz ar krīzes iestāšanos medicīnas personālam normālais darba laiks tika pielīdzināts pagarinātajam darba laikam.

Sākta pārbaude par ārstu, kurš bērnam izmeklēšanu veicis pavirši

Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā sākta pārbaude saistībā ar kādas mātes sūdzību par ārstu, kurš mazam bērnam naktī izmeklēšanu veicis pavirši. Pārbaudē tiks arī pārbaudīts, vai šāds ārsts var vispār turpināt darbu slimnīcā, aģentūrai LETA pastāstīja slimnīcā.Portāls Cālis.lv trešdien vēstīja, ka kāda māte uz slimnīcu aizvedusi savu dēlu, jo viņam ļoti sāpējis vēders un bijusi augsta temperatūra, tomēr ārsts, kurš bērnu apskatījis, ieteicis ģimenei doties mājās.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide