Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Basketbols

Jācīnās vairākās frontēs

VEF Rīga izvirza mērķi uzvarēt Latvijas un Latvijas – Igaunijas līgā, kā arī kausa izcīņā.

Olimpisko čempionu treneris Feldmanis: Uzticība ir pamats visam

Disciplīna, mērķtiecība un dienas plānošana ir svarīgākais, lai cilvēks sasniegtu savus mērķus izglītībā, sportā, biznesā vai jebkur citur. To vai nu iemācās vai neiemācās. Visbiežāk to apgūts jau bērnībā, ja paveicas un vecāki ir priekšzīmīgi un disciplinēti, kā paraugs. Nākamā vide ir skola, ja bērns mācās un paralēli sporto, tad visam ir jābūt saplānotam un balansā. Mans, kā basketbola trenera pienākums, ir ne tikai virzīt un attīstīt jauniešos sporta iemaņas, bet veidot viņus par cilvēkiem. Tādēļ, par svarīgāko uzskatu – mācības un tikai tad sports.

Marks Gasols karjeru varētu turpināt sev piederošajā Žironas Basket klubā

Spāņu centra spēlētājs Marks Gasols pēc atbrīvošanas no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Memfisas Grizzlies karjeru varētu turpināt sev piederošajā Spānijas pēc spēka otrās līgas komandā Žironas Basket, kurā spēlēs arī Latvijas basketbolists Kaspars Vecvagars, pirmdien ziņoja ASV basketbola apskatnieks Marks Stains.

Spēcīga konkurence

Ceļš uz Pasaules kausa izcīņu Tālajos Austrumos kļuvis skaidrāks Latvijas basketbolistiem. Cīņā par ceļazīmi uz finālturnīru pirmās pretinieces būs Serbija, Beļģija un Slovākija, bet kvalifikācijas turnīra izšķirošajā fāzē iespējama tikšanās ar Grieķijas, Turcijas, Lielbritānijas un Baltkrievijas komandām. No šā astoņnieka trīs spēcīgākās vienības 2023. gadā varēs posties uz Japānu, Indonēziju un Filipīnām.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide