Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +3 °C
Skaidrs
Ceturtdiena, 9. aprīlis
Valērija, Žubīte, Alla

Dace Melbārde

Melbārde: Steidzami jārod risinājumi radošo personu un kultūras kopienas atbalstam

Līdz ar Covid-19 uzliesmojumu un saistītās ekonomiskās aktivitātes samazināšanos dalībvalstīm un Eiropas Savienībai ir nekavējoties jāievieš finanšu atbalsta iespējas radošajām personām, kuras ir sociāli neaizsargātas un palikušas bez iztikas līdzekļiem, norāda Eiropas Parlamenta deputāte Dace Melbārde (NA).

Melbārde: Cīņai pret dezinformāciju ir jābūt Eiropas ārpolitikas prioritāram mērķim

Eiropas līmenī ir pastāvīgi jāsadarbojas un kopīgi jāpanāk sociālo platformu atklātība un atbildība, lai novērstu algoritmu, "botu" un sponsorētā satura izmantošanu demokrātiju graušanā un cīņai pret dezinformāciju ir jābūt Eiropas ārpolitikas prioritāram mērķim, par eiroparlamentārietes Daces Melbārdes (NA) viedokli aģentūru LETA informēja viņas pārstāvis Edgars Zīverts.

Nevaram izvēlēties vietu tikai pēc arhitektūras vīzijas

"Jūs man varat tieši vaicāt, vai es lobēju konkrētu koncertzāles vietu. Es personīgi nevienu vietu nelobēju. Es gribu tieši pretējo – es gribu, lai darbinieki Ministru kabinetam galdā uzliek visu deviņu vietu analīzi," intervijā uzsver kultūras ministre Dace Melbārde (NA).

Melbārde uzņemas atbildību, ka KM nav skaidrojusi simtgades koncerta izmaksas

Kultūras ministrija (KM) ar Kultūras alianses un nozares valsts pārvaldes iestāžu pārstāvjiem vienojušies, ka turpmāk mākslinieku honorāri tiks atklāti tikai pēc pieprasījuma, nevis norādīti publiski, otrdien preses brīfingā sacīja kultūras ministre Dace Melbārde (VL-TB/LNNK).

Melbārde par koncertzāli Rīgā: Tā ir viena no prioritātēm

Nacionālās koncertzāles izveide Rīgā ir starp prioritārajiem darba uzdevumiem, atklātā atbildes vēstulē mūzikas jomas autoritātēm, kuras mudina nevilcināties ar nepieciešamajiem lēmumiem akustiskās koncertzāles būvniecībai Rīgā, norādījusi kultūras ministre Dace Melbārde (NA).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide