Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +5 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 26. februāris
Mētra, Evelīna, Aurēlija

Dievs

Siena starp sievietēm un vīriešiem

Stāsts nav tikai par sieviešu ordināciju, bet to, kā Latvijas evaņģēliski luteriskā baznīca savā vairākumā skatās uz lietām, – saka viens no sieviešu ordinācijas atbalstītājiem Rīgas Lutera draudzes virsmācītājs Linards Rozentāls, lūgts vērtēt plaši izskanējušos Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas (LELB) 27.

Saglabāt vērtības, nekļūt par pūku vējā. Intervija ar arhibīskapu Vanagu

"Balsti nekur nav pazuduši. Sajūta par pūku vējā drīzāk ir tāpēc, ka cilvēkos zūd spēja vai vēlēšanās uz tiem balstīties. Pa daļai tas izriet no postmodernā domāšanas modeļa - ka objektīva patiesība ārpus cilvēka nav atrodama, katrs pats rada sev morāli un katrs tikai pats savai dzīvei piešķir jēgu ar savām izvēlēm, saviem lēmumiem," intervijā Romānam Meļņikam pauž Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags.

Skarbā patiesība EP sejā

Pāvesta Franciska uzruna Eiropas Parlamentā (EP) tiek raksturota kā viena no pēdējā laika spožākajām runām. Uzrunājot EP deputātus, katoļu baznīcas galva neskopojās ar skarbām metaforām. Eiropa ir kļuvusi par vecmāmiņu, viņš sacīja, tādā veidā akcentējot cilvēku vientulību, ko rada vecums, nabadzība, slimības, kā arī cerību trūkums, ka nākotnē būs labāk.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide