Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +3 °C
Daļēji apmācies
Sestdiena, 25. janvāris
Sigurds, Zigurds, Sigvards

Egils Levits

Levits: Mūsdienu kapitālisma modelī jāiekļauj sociālie un vides aspekti

Trešdien Valsts prezidents Egils Levits Pasaules ekonomikas forumā Davosā bija viens no trim galvenajiem runātājiem diskusijā Eiropas ekonomiskā attīstība: Centrāleiropas un Austrumeiropas valstu ekonomiskais potenciāls, portālam Diena.lv pavēstīja Valsts prezidenta kancelejas Mediju centra vadītāja Justīne Deičmane.

Levits: Latvijai nav pamata atsaukt no misijas Irākā savus karavīrus

Latvijas karavīri atrodas Irākā pēc šīs valsts valdības uzaicinājuma piedalīties misijā cīņā ar Islāma valsti, līdz ar to, kamēr šis aicinājums ir spēkā, Latvijai nav pamata atsaukt savus karavīrus, šādu nostāju pēc tikšanās ar Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu (JV) žurnālistiem pauda Valsts prezidents Egils Levits.

Levits: Latvijas Bankas vadība ir kompetentās rokās

Latvijas Bankas prezidents Mārtiņš Kazāks ir eksperts savā jomā un ir pārliecība, ka centrālajai bankai būs laba un kompetenta vadība, pēc tikšanās ar Kazāku uzsvēra Valsts prezidents Egils Levits.

Elites līdztautietis ar savu rokrakstu

Janvāra sākumā apritēs tieši pusgads, kopš Latvijas valsts prezidenta amatā ir Egils Levits. Daži uz viņu cerēja teju kā uz nācijas tēvu, tomēr laimes lācis viņa personā nav iemiesojies. Levits radījis darbīga un intelektuāla prezidenta iespaidu, taču netrūkst arī viņam veltītu kritisku vārdu, tostarp no mediķiem, kas pat sakās zaudējuši viņam uzticību.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide