Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Egils Levits

Vienam arguments, citam nē

Vai laikā, kad cilvēki Covid-19 ierobežojumu rezultātā paliek bez darba un iztikas līdzekļiem, ir solidāri palielināt algas augstākajām valsts amatpersonām? Lai gan publiskajā telpā plašu rezonansi izsauca ziņa par algas un reprezentācijas izdevumu pieaugumu Valsts prezidentam Egilam Levitam, kurš pagājušajā piektdienā tomēr pārdomāja, darba samaksas kāpums nākamgad paredzēts arī premjeram, ministriem, tiesnešiem, prokuroriem un citiem valsts pārvaldes darbiniekiem un iestāžu vadītājiem.

Egils Levits: dialogs ar Krieviju nenotiks uz mūsu rēķina

Par to, kā tulkot Francijas prezidenta Emanuela Makrona nesenās vizītes vēstījumu Rīgā, kā sarunāties ar Krieviju un noturēt ASV uzmanību uz Eiropu, kā arī rāpšanos no grāvja, kurā esam iebraukuši, kapitāli remontējot Latvijas finanšu sistēmu, ar Valsts prezidentu Egilu Levitu sarunājas Agnese Margēviča.

Meklējot draugus austrumos

Francijas prezidenta Emanuela Makrona un viņa kundzes Brižitas Makronas divu dienu oficiālā vizīte Latvijā ir viena no pēdējo gadu būtiskākajām vizītēm. Līdzvērtīga varētu būt vien ASV valsts galvas, Vācijas valdības vadītāja vai britu karaļnama pārstāvju viesošanās.

FOTO: Rīgā ieradies Francijas prezidents Emanuels Makrons

No otrdienas līdz trešdienai oficiālajā vizītē Latvijā uzturās Francijas prezidents Emanuels Makrons ar kundzi Brižitu Makronu. Uzrunā Rīgas pilī otrdienas vakarā Makrons paziņoja, ka mēs neesam naivi, bet mums ir jāatsāk dialogs ar Krieviju, lai rastu risinājumus tad, kad tas ir nepieciešams.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide