Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Emanuels Makrons

Francijā turpinās streiks pret pensiju reformu

Francijā piektdien, 6.decembrī, otro dienu pēc kārtas norisinās strādājošo streiks, arodbiedrībām turpinot plašus protestus pret prezidenta Emanuela Makrona iecerēto pensiju sistēmas reformu, un visā valstī ir paralizēta satiksme.

Makrons pēc izteikumiem par NATO izpelnās ASV un Vācijas kritiku

Francijas prezidents Emanuels Makrons pēc tam, kad intervijā žurnālam The Economist izteicies, ka NATO piedzīvo "smadzeņu nāvi" un ka Eiropas valstis vairs nevar paļauties uz ASV aizsardzību, izpelnījies ASV un Vācijas kritiku, vēsta The Guardian.

Bosnija sašutusi par Makrona pausto valsts raksturojumu

Bosnijas amatpersonas ceturtdien pauda sašutumu par Francijas prezidenta Emanuela Makrona izteikumiem, kuros viņš nosauca Bosniju par "tikšķošu laika bumbu" un lielāko Eiropas bažu iemeslu Balkānos šīs valsts "džihādistu, kuri atgriežas, problēmas" dēļ.

Makrons vizītē Ķīnā negrasās izvairīties no tabu tematiem

Francijas prezidents Emanuels Makrons pirmdien ierodas vizītē Ķīnā, lai palīdzētu slēgt jaunus līgumus, bet viņš negrasoties izvairīties no tabu tematiem, lai gan Ķīnas varasiestādes viņu brīdinājušas nerunāt par strīdīgiem jautājumiem, piemēram, demokrātijas atbalstītāju protestiem Honkongā.

Makrons: Turcijas uzbrukums kurdiem raisa jautājumus par NATO

Turcijas uzbrukums Sīrijas kurdiem, kas bija izšķirošais militārais spēks ASV atbalstītajā sauszemes operācijā pret teroristu grupējumu Islāma valsts, "raisa jautājums par to, kā darbojas NATO", pēc Eiropas Savienības samita Briselē sacīja Francijas prezidents Emanuels Makrons.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide