Laika ziņas
Šodien
Migla
Pirmdiena, 25. septembris
Rauls, Rodrigo

Gaso

Gana ātri jāmazina dabasgāzes zudumi

Par Gaso 120 miljonu eiro pirkumu, par dabasgāzes zudumiem un vajadzību pēc vēl viena termināļa Baltijas valstīs, kā arī par biznesa mērķiem Latvijā ar Eesti Gaas vadītāju Margusu Kāsiku sarunājas Dace Skreija.

Kalvītis: Gaso pārdošanas process ir noslēguma stadijā

AS Latvijas gāze piederošās dabasgāzes sadales sistēmas operatora AS Gaso pārdošanas process ir noslēguma stadijā, otrdien intervijā TV3 raidījumam 900 sekundes sacīja Latvijas gāzes valdes priekšsēdētājs Aigars Kalvītis.

Gaso zaudējumi pērn sasniedza 1,751 miljonu eiro

Dabasgāzes sadales sistēmas operatora AS Gaso ieņēmumi pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, bija 52,46 miljoni eiro, kas ir par 11,3% mazāk nekā 2021.gadā, kā arī uzņēmums cieta zaudējumus 1,751 miljona eiro apmērā pretēji peļņai gadu iepriekš, liecina kompānijas publiskotais finanšu pārskats.

Kalvītis: Sācies Gaso pārdošanas process

AS Latvijas gāze ir sākusi tai piederošā gāzes sadales sistēmas operatora AS Gaso pārdošanas procesu, intervijā pastāstīja Latvijas gāzes valdes priekšsēdētājs Aigars Kalvītis.

No nākamā gada visām lietotāju grupām pieaugs dabasgāzes sadales sistēmas pakalpojumu tarifi

No nākamā gada 1.janvāra stāsies spēkā jauni AS Gaso dabasgāzes sadales sistēmas pakalpojumu tarifi, kuri paredz, ka fiksētā daļa visiem lietotājiem pieaugs par 22%, savukārt mainīgās daļas pieaugums būs atkarīgs no dabasgāzes patēriņa, paredz Gaso tarifi, kurus Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) šodien atzinusi par metodikai atbilstošiem.

Gaso no nākamā gada plāno palielināt dabasgāzes sadales pakalpojuma tarifus

Dabasgāzes sadales sistēmas operators AS Gaso iesniedzis Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (SPRK) jaunus dabasgāzes sadales pakalpojuma tarifus, kas paredz palielinājumu, gan tarifu mainīgajai daļai, gan arī fiksētajai daļai, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā Latvijas Vēstnesis.

LG uzņēmumu Gaso nodos jaundibināma kompānijai

AS "Latvijas gāze" (LG) akcionāru sapulcē pirmdien nolemts sākt uzņēmuma reorganizāciju nodalīšanas ceļā, kā rezultātā LG 100% tai piederošā gāzes sadales sistēmas operatora AS "Gaso" akciju nodotu jaundibināmai kompānijai, liecina uzņēmuma paziņojums biržai "Nasdaq Riga".

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide