Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ivars Zviedris

VIDEO: Lauris Reiniks sadarbībā ar Ivaru Zviedri izdod dīvaini mierīgas dziesmas videoklipu

Turpinoties pašizolācijas un mājās palikšanas laikam Latvijā un pasaulē, mūziķis Lauris Reiniks klausītāju un skatītāju vērtējumam nodod savu jauno dziesmu un mūzikas video ar nosaukumu Dīvaini mierīgi. Dziesmas videoklipā ir satikušās Reinika mūzika un ainas no režisora Ivara Zviedra topošās dokumentālās filmas, informēja mūziķa pārstāvji.

Ar māju uz riteņiem pie saviem varoņiem. Intervija ar režisoru Ivaru Zviedri

Ceturtdien, 7. novembrī, sāksies nozīmīgākākais Latvijas filmu nozares pasākums Lielais Kristaps, kas norisināsies līdz 12. novembrim un piedāvās skatītājiem iespēju kinoteātrī Splendid Palace noskatīties balvai nominētās filmas, studentu konkursa darbus, ārpuskonkursa pirmizrādes, kā arī piedalīties radošās darbnīcās, diskusijās, apmeklēt seminārus un svinīgo balvu pasniegšanas ceremoniju.

Ivars Zviedris ar filmu Zāģeri devies Latvijas tūrē

Ivara Zviedra jauno dokumentālo filmu Zāģeri izrādīs dažādās pilsētās Latvijā, pirmie seansi jau notikuši Cēsīs un Kuldīgā, vēl februārī un martā filma būs skatāma Talsos, Rēzeknē, Liepājā un citur, informēja Nacionālā Kino centra pārstāve Kristīne Matīsa.

Filmas Zāģeri recenzija. Lieli bērni mežā

Režisors un operators Ivars Zviedris vislabāk saprotas tieši ar sociāli aktuālu tematiku un cilvēkiem, kuriem šī tematika ir vienīgie un neizbēgamie dzīves apstākļi

Ivara Zviedra un Ineses Kļavas filmu Homo Ludens izrādīs festivālā Vācijā

Eiropas dokumentālo filmu festivāls DokumentART, kas no 8. līdz 12. oktobrim norisināsies Neibrandenburgā (Vācijā), Eiropas konkursa programmā starp 37 filmām no Vācijas, Spānijas, Norvēģijas u.c. valstīm iekļāvis Ivara Zviedra un Ineses Kļavas veidoto dokumentālo īsfilmu Homo Ludens. Cilvēks, kas spēlējas (2014), informēja filmas veidotāji.

Svētkos pirmizrādes piedzīvos piecas Latvijas dokumentālistu īsfilmas

Sagaidot Valsts svētkus, notiks režisoru Zigurda Vidiņa, Daiņa Kļavas, Ivara Zviedra un Ineses Kļavas, Mārtiņa Grauda, Dāvja Kaņepes jauno dokumentālo īsfilmu pirmizrādes – konkursa _Latvijas kods. Latvijai 95. Latvija šodien _uzvarētāju darbi, kas tapuši kā māksliniecisks mūsdienu Latvijas portretējums un veltījums valsts 95. gadadienā, informēja Latvijas Televīzijas (LTV) pārstāvis Klāvs Radziņš.

Turpinās filmas Dokumentālists panākumi

Režisoru Ineses Kļavas un Ivara Zviedra filma Dokumentālists saņēmusi galveno balvu kinofestivālā Jaunkaledonijā un iekļauta Francijas TV kanāla ARTE programmā, informēja filmas producente Aija Bērziņa.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide