Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +9 °C
Skaidrs
Svētdiena, 25. februāris
Alma, Annemarija

Izstādes

Rīgā gaidāma ārzemju izglītības izstāde

23.septembrī Rīgā, viesnīcas Radisson Blue Hotel Latvija konferenču centrā, notiks ikgadējā specializētā izstāde Days of International Education.

Brīvi no konvencijām

Atklāta žurnāla Foto Kvartāls eksperimentālā platforma – izstāžu stends.

Ar divām izstādēm ievadīs Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja 240. gadskārtu

Trešdien, 20. februārī, plkst.15 Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā, atklājot divas izstādes – Rīgas skati. No muzeja gleznu kolekcijas un Mēneša eksponāts. Interesants priekšmets no muzeja krājuma -, simboliski tiks ievadīts muzeja jubilejas – 240. gadskārtas gads. 1773.gada 22.februārī ar Rīgas rātes rīkojumu dibinātais Himzela muzejs ir Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja pirmsākums.

Latvijas Fotogrāfijas muzejā gaidāmas divas jaunas izstādes

Latvijas Fotogrāfijas muzejā no 7.februāra līdz 3.martam būs skatāmas divas jaunas izstādes - Tobiasa Hofsesa izstāde Mīlu Slusenu un Matsa Eriksona izstāde Šērholmena, Zviedrija, informēja muzejā.T.Hofsess ir politologs, kurš strādā par žurnālistu, pašnodarbināto fotogrāfu kopš 2000.gada, savukārt Slusenas teritorija ir sabiedriskā transporta centrs Stokholmā, Zviedrijā, kas apvieno metro staciju, dzelzceļa mezglu, autobusu termināli un gājēju ceļus.

Atklās Sandras Silevičas izstādi Bongo Bong

No 1. līdz 25. martam mākslas galerijā Slazds būs skatāma gleznotājas Sandras Silevičas dzīvespriecīgā un košā personālizstāde Bongo Bong.Nosaukums Bongo Bong ir reizē rotaļīgs un eksotisks, jo mākslinieces darbi kā mazas dzirksteles ar košu un tīru krāsu palīdzību iemieso dzīvīgumu un reizē meditatīvu noskaņu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide