Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +23 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 25. jūlijs
Jēkabs, Žaklīna

Jānis Deinats

ISSP galerijā notiks performatīva fotoizstāde 1:1

No 2. jūnija līdz 4. jūlijam ISSP galerijas izstādē 1:1 apmeklētāji aicināti satikt četrus radošās darbības ziņā atšķirīgus dažādu paaudžu Latvijas māksliniekus - Jāni Deinatu, Ievu Balodi, Lindu Boļšakovu un Tomu Harjo. Katrs autors galerijā uzturēsies vienu nedēļu, sniedzot iespēju apmeklētājiem līdzdarboties viņu radošajā procesā, informēja galerijas pārstāvji.

Simt cerību pieturu. Latvijas pastkastīšu stāsts

Latvijas pasta simtgadē fotogrāfs Jānis Deinats grāmatā 100 pasta pieturu iemūžinājis vienu no mūsu lauku ainavas tīrradņiem – pastkastītes. Ar neizteiktu vaicājumu, cik ilgi tās vēl stāvēs.

Aicina uz filmas Bille aizkulišu fotoizstādi

12. maijā plkst. 13 tirdzniecības centrā Riga Plaza tiks atklāta fotogrāfa Jāņa Deinata pilnmetrāžas spēlfilmas Bille aizkulišu fotoizstāde, informēja filmas pārstāve Evita Bērziņa.

Tango un tikšanās ar fotogrāfu Jāni Deinatu Dailes teātrī

27. martā, Starptautiskajā Teātra dienā, Dailes teātrī notiks atklāta tango milonga Tango teātrī, kā arī tikšanās ar fotogrāfu Jāni Deinatu viņa personālizstādē _AINAS II/Pasaules mala, _informēja teātra pārstāve Liene Jakovļeva.

Jānis Deinats: Fotografēšana ir līdzīga makšķerēšanai

"Šī vieta jau ir noasfaltēta [no jauna]," norādot uz vienu no savām bildēm, atklāj fotogrāfs Jānis Deinats, kura izstāde Ainas/XI līdz 27. aprīlim apskatāma Latvijas Fotogrāfijas muzejā. Tajā ir ietvertas divas jaunas bilžu sērijas, kas uzņemtas 2013. gadā un ir izvietojušās katra savā stāvā. Jānis Deinats iesaka kāpt pa trepēm augšā un sākt ar Ainām, kura, kā uzskata pats fotogrāfs, ir par to, ko visprecīzāk var apzīmēt ar angļu vārdu "nothingness" (nekas - red.)

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide