Laika ziņas
Šodien
Sniegs

Jaunās sejas Saeimā "Diena" iepazīstina ar 13. Saeimā ievēlētajiem deputātiem, kuru pilnvaras tika apstiprinātas 2018. gada 6. novembra Saeimas sēdē.

Jaunās sejas Saeimā: Par bērniem un pensionāriem

Turpinot iepazīstināt ar 13. Saeimā ievēlētajiem deputātiem, kuru pilnvaras tika apstiprinātas 6. novembra Saeimas sēdē, šoreiz iztaujājam Ievu Krapāni, kura startēja ar piekto numuru partijas KPV LV Vidzemes sarakstā un ir viena no četriem deputātiem, kas no šī politiskā spēka ievēlēti šajā apgabalā.

Jaunās sejas Saeimā: Nesaprotamās novilktās sarkanās līnijas

Turpinot iepazīstināt ar 13. Saeimā ievēlētajiem deputātiem, kuru pilnvaras tika apstiprinātas 6. novembra Saeimas sēdē, iztaujājam Ingu Goldbergu, kura startēja ar otro numuru partiju apvienības Saskaņa Latgales sarakstā un ir viena no sešiem deputātiem, kas no šī spēka ievēlēti šajā apgabalā.

Jaunās sejas Saeimā: Aizbraukušo tuvinieku signāls

Turpinot iepazīstināt ar 13. Saeimā ievēlētajiem deputātiem, kuru pilnvaras tika apstiprinātas 6. novembra Saeimas sēdē, šoreiz uzdodam jautājumus Aldim Blumbergam, kurš startēja ar trešo numuru partijas KPV LV Vidzemes sarakstā un ir viens no četriem šajā apgabalā ievēlētajiem KPV LV deputātiem.

Jaunās sejas Saeimā: Izcelt inovācijas un reģionu tematus

Diena turpina iepazīstināt ar 13. Saeimā ievēlētajiem deputātiem, kuru pilnvaras tika apstiprinātas 6. novembra Saeimas sēdē. Uzdodam jautājumus Uldim Budriķim, kurš startēja ar ceturto numuru Jaunās konservatīvās partijas Kurzemes sarakstā un ir viens no diviem šajā apgabalā ievēlētajiem JKP deputātiem.

Jaunās sejas Saeimā: Iznest publiskajā telpā Latgales vērtības

Diena turpina iepazīstināt ar 13. Saeimā ievēlētajiem deputātiem, kuru pilnvaras tika apstiprinātas 6. novembra Saeimas sēdē. Uzdodam jautājumus Edmundam Teirumniekam, kurš startēja ar pirmo numuru Nacionālās apvienības Visu Latvijai!-TB/LNNK Latgales sarakstā un vienīgais šajā apgabalā no sava politiskā spēka tika ievēlēts.

Jaunās sejas Saeimā: Viens no jaunākajiem deputātiem

Diena turpina iepazīstināt ar 13. Saeimā ievēlētajiem deputātiem, kuru pilnvaras tika apstiprinātas 6. novembra Saeimas sēdē. Uzdodam jautājumus Artūram Tomam Plešam, kurš vēlēšanās startēja Zemgales vēlēšanu apgabalā un no ceturtās vietas Attīstībai/Par! sarakstā pacēlās uz pirmo vietu.

Jaunās sejas Saeimā: Neaizmirst kultūras saglabātājus

Diena turpina ekspresinterviju ciklu ar 13. Saeimā ievēlētajiem deputātiem, kuru pilnvaras apstiprinās 6. novembrī. Iztaujājam Ivaru Pugu, kurš ievēlēts Saeimā no partijas KPV LV Rīgas saraksta un, pateicoties vēlētāju ieliktajiem 4232 plusiem, no 37. vietas pacēlies uz ceturto.

Jaunās sejas Saeimā: Būt noderīgākai ar darbu parlamentā

Diena uzsāk ekspresinterviju ciklu ar 13. Saeimā ievēlētajiem deputātiem, kuru pilnvaras apstiprinās 6. novembrī pēc zvēresta nodošanas. Intervijas publicēsim jauktā secībā, nemēģinot jaunievēlētos deputātus sistematizēt pēc partijas piederības vai alfabēta. Iztaujājam Dagmāru Beitneri-Le Gallu, kas ievēlēta Saeimā kā trešā no Jaunās konservatīvās partijas Vidzemes saraksta.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide