Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

Jaunās sejas Saeimā "Diena" iepazīstina ar 13. Saeimā ievēlētajiem deputātiem, kuru pilnvaras tika apstiprinātas 2018. gada 6. novembra Saeimas sēdē.

Jaunās sejas Saeimā: Lai būtu ārsti, kas pieņem pacientus

Turpinot iztaujāt jaunievēlētos Saeimas deputātus, kuru pilnvaras tika apstiprinātas 2018. gada 6. novembra Saeimas sēdē, uzdodam jautājumus Saskaņas frakcijas deputātam Jānim Krišānam, kurš ievēlēts no Latgales vēlēšanu apgabala. Viņš bija saraksta līderis, taču trīs kolēģi viņu apsteiguši, un ievēlēts Krišāns ir ar ceturto numuru. Saeimā Krišāns strādā Sociālo un darba lietu komisijā un tās Sabiedrības veselības apakškomisijā, kā arī Ilgtspējīgas attīstības komisijā un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Vides un klimata apakškomisijā.

Jaunās sejas Saeimā: Kad sasniegti griesti, jāiet politikā

Turpinot iztaujāt jaunievēlētos Saeimas deputātus, kuru pilnvaras tika apstiprinātas 2018. gada 6. novembra Saeimas sēdē, uzdodam jautājumus partijas Attīstībai/Par! deputātam Ilmāram Dūrītim, kurš ir viens no diviem šī politiskā spēka pārstāvjiem no Zemgales. Saskaitot plusus un mīnusus, viņš no 5. vietas sarakstā pacēlās uz otro.

Jaunās sejas Saeimā: Vēlas palīdzēt paaugstināt konkurētspēju

Turpinot iepazīstināt ar 13. Saeimā ievēlētajiem deputātiem, iztaujājam Jāni Vitenbergu, kurš tika ievēlēts no partijas KPV LV Zemgales saraksta, no septītās vietas sarakstā paceļoties uz trešo. Vitenbergs Saeimā ievēlēts Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijā, Publisko izdevumu un revīzijas komisijā, Amatniecības un mazās uzņēmējdarbības apakškomisijā, Sporta apakškomisijā.

Jaunās sejas Saeimā: Jāmaina domāšana un attieksme

Turpinot iepazīstināt ar 13. Saeimā ievēlētajiem deputātiem, kuru pilnvaras tika apstiprinātas 6. novembra Saeimas sēdē, iztaujājām Ļubovu Švecovu, kura startēja no sociāldemokrātiskās partijas Saskaņa Rīgas saraksta ar astoto kārtas numuru, bet tika ievēlēta ar desmito rezultātu. Pirms vēlēšanām partija Švecovu reklamēja kā finanšu ministra kandidāti. Saeimā viņa darbojas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā un Publisko izdevumu un revīzijas komisijā, divās apakškomisijās un septiņās deputātu grupās sadarbībai ar dažādu valstu parlamentiem, divās no tām ir vadītāja vietniece. Pirms vairākiem gadiem Švecova sniedza interviju laikrakstam Diena un atzina, ka nodokļu nemaksātāju apkarošanai tobrīd valstī pietrūka sistēmiskas pieejas.

Jaunās sejas Saeimā: Vairāk nekā podziņu spaidīšana

Turpinot iepazīstināt ar 13. Saeimā ievēlētajiem deputātiem, kuru pilnvaras tika apstiprinātas 6. novembra sēdē, iztaujājām Daci Rukšāni-Ščipčinsku, kas startēja ar trešo numuru partiju apvienības Attīstībai/Par! Vidzemes sarakstā un ir viena no četriem deputātiem, kas no šī politiskā spēka tika ievēlēti šajā apgabalā. Rukšāne-Ščipčinska jaunajā parlamenta sasaukumā apstiprināta Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijā un Ilgtspējīgas attīstības komisijā.

Jaunās sejas Saeimā: Ar globālu skatījumu uz pārvaldi

Turpinot iepazīstināt ar 13. Saeimā ievēlētajiem deputātiem, kuru pilnvaras tika apstiprinātas 6. novembra Saeimas sēdē, iztaujājām Reini Znotiņu, kurš startēja ar piekto numuru no Jaunās konservatīvās partijas Rīgas saraksta un ir viens no pieciem deputātiem, kas no šī politiskā spēka tika ievēlēts šajā apgabalā. Znotiņš parlamentā apstiprināts Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā un Eiropas lietu komisijā.

Jaunās sejas Saeimā: Lai Latvija tuvotos Šveices līmenim

Rubrikā Jaunās sejas Saeimā turpinot iepazīstināt ar 13. Saeimā ievēlētajiem deputātiem, kuru pilnvaras tika apstiprinātas 6. novembra Saeimas sēdē, iztaujājām Karinu Sprūdi, kura startēja ar devīto numuru partijas KPV LV Vidzemes sarakstā un ir viena no četriem deputātiem, kas no šī politiskā spēka tika ievēlēta šajā apgabalā. Sprūde jaunajā parlamenta sasaukumā apstiprināta Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijā un Ilgtspējīgas attīstības komisijā.

Jaunās sejas Saeimā: Lai nemirtu no ārstējamām kaitēm

Turpinot iepazīstināt ar 13. Saeimā ievēlētajiem deputātiem, kuru pilnvaras tika apstiprinātas 6. novembra Saeimas sēdē, iztaujājām Andri Skridi, kurš startēja ar otro numuru apvienības Attīstībai/Par! Vidzemes sarakstā un ir viens no četriem deputātiem, kas no šī spēka ievēlēts šajā apgabalā. Skride jaunajā parlamenta sasaukumā ievēlēts par Sociālo un darba lietu komisijas vadītāju.

Jaunās sejas Saeimā: Par bērniem un pensionāriem

Turpinot iepazīstināt ar 13. Saeimā ievēlētajiem deputātiem, kuru pilnvaras tika apstiprinātas 6. novembra Saeimas sēdē, šoreiz iztaujājam Ievu Krapāni, kura startēja ar piekto numuru partijas KPV LV Vidzemes sarakstā un ir viena no četriem deputātiem, kas no šī politiskā spēka ievēlēti šajā apgabalā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide