Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +13 °C
Daļēji apmācies
Sestdiena, 24. jūlijs
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne, Kristīna

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija

VII starptautiskais JVLMA Koka pūšaminstrumentu simpozijs notiks tiešsaistē

Jau septīto gadu pēc kārtas Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (JVLMA aicina) uz tradicionālo starptautisko JVLMA Koka pūšaminstrumentu simpoziju, kas šogad norisināsies pavisam netradicionāli – no ierastās rudens sezonas notikums pārcēlies uz pavasari, savukārt līdz šim klātienē esošie atskaņotājmākslinieki ar dalībniekiem komunicēs ar tehnoloģiju starpniecību, informēja JVLMA pārstāvji.

Publicēts jaunākais Mūzikas akadēmijas rakstu numurs

Marta vidū publicēts jaunākais Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas muzikoloģijas žurnāla Mūzikas akadēmijas raksti (XVIII, 2020) numurs, kas pilnībā veltīts 20. gadsimta norisēm Latvijas mūzikas vēsturē, tostarp mazāk pētītu mūziķu veikuma analīzei, mūzikas un komunikācijas aspektiem pirms simt gadiem un patlaban, kā arī atskaņotājmākslas finesēm šoreiz saistībā ar šī 2020. gada jubilāra Ludviga van Bēthovena klavierdarbu aplikatūru. Numura sastādītāja ir muzikoloģe Baiba Jaunslaviete.

Latvijas Mūzikas akadēmijas un LMT Gada balvu saņem trīs mācībspēki un trīs studējošie

Ceturtdien, 18. februārī, virtuālā pasniegšanas ceremonijā tika pasniegts Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas nozīmīgākais apbalvojums – JVLMA un SIA Latvijas mobilais telefons Gada balva 2020. Šogad apbalvojumu saņēma trīs JVLMA mācībspēki - asociētā profesore, flautiste Ilona Meija, profesore, muzikoloģe Lolita Fūrmane un lektore, koncertmeistare Ilze Dzērve, un trīs JVLMA studējošie - komponists Edgars Mākens, vijolnieks Andrejs Jegorovs un diriģents Aivis Greters, informēja Mūzikas akadēmijas pārstāvji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide