Pirmdiena, 14. oktobris
Minna, Vilhelmīne

Kanoe un smailīte

Straume/Rumjancevs pasaules čempionātā izcīna sesto vietu un olimpisko ceļazīmi

Latvijas smaiļotāju divnieks Krists Straume/Aleksejs Rumjancevs Ungārijā notikušajā pasaules čempionātā ierindojušies sestajā vietā 200 metru distancē.A finālā viņi finišēja pēc 32,522 sekundēm un nopelnīja vienu no ceļazīmēm uz 2012.gada Londonas olimpiskajām spēlēm, kas pienācās pirmo sešu vietu ieguvējiem. Par uzvarētājiem kļuva francūži Arno Ibuā un Sebastjans Žuvē (31,940 s).

Straume/Rumjancevs un Pranks/Knesis iekļūst pasaules čempionāta A finālā 200 m distancē

Latvijas smaiļotāju divnieks Krists Straume un Aleksejs Rumjancevs kvalificējies A finālam 200 metru distancē pasaules čempionātā, kas notiek Ungārijā.Sestdien gan priekšsacīkstēs, gan pusfinālā Straume/Rumjancevs finišēja otrajā vietā. Fināls, kurā startēs deviņi labākie pāri, paredzēts svētdien. Sešu pirmo vietu ieguvēji nodrošinās ceļazīmes uz Londonas olimpiskajām spēlēm.

papildināta - Smaiļotāju divnieks Straume/Rumjancevs kvalificējas Eiropas čempionāta finālam

Latvijas smaiļotāju divnieks Krists Straume un Aleksejs Rumjancevs iekļuvis Belgradā notiekošā Eiropas čempionāta A finālā 200 metru distancē.Sestdien priekšsacīkstēs Straume/Rumjancevs savā braucienā ieņēma trešo vietu, ar ko bija pietiekami, lai nodrošinātu vietu svētdien paredzētajā finālā.Smaiļotājs Mārtiņš Upītis un kanoists Romāns Astapovs priekšsacīkstēs ieņēma ceturtās vietas un par vietu finālā bija spiesti cīnīties pusfinālos.

Kanoists Pranks un smaiļotājs Zaļupe neiekļūst Eiropas čempionāta A finālos

Latvijas pārstāvjiem nav izdevies kvalificēties A fināliem Belgradā startējušā Eiropas čempionāta smaiļošanā un kanoe airēšanā pirmajā dienā.Smaiļotāju sacensībās vieninieku 1000 metru distancē Kristaps Zaļupe priekšsacīkstēs un pusfinālā ieņēma piekto vietu un iekļuva B finālā. 500 metru distancē Zaļupe gan priekšsacīkstēs, gan pusfinālā finišēja sestaisKanoists Gatis Pranks abos braucienos 1000 metros ieņēma septīto vietu.

Smaiļotāji Straume/Rumjancevs uzvar Pasaules kausa izcīņas posmā

Latvijas smaiļotāju divnieks Krists Straume/Aleksejs Rumjancevs izcīnījuši uzvaru 200 metru distancē Pasaules kausa izcīņas posmā Vācijas pilsētā Duisburgā.Finālā distanci Latvijas sportisti veica 32,778 sekundēs. Otrajā vietā finišējušie zviedri atpalika par 0,146 sekundēm.Kā zināms, iepriekšējā Pasaules kausa posmā pirms nedēļas Straume un Rumjancevs bija ierindojušies trešajā vietā.

papildināta - Smaiļotāju divnieks Straume/Rumjancevs trešie Pasaules kausa posmā

Latvijas smaiļotāji Krists Straume un Aleksejs Rumjancevs ierindojušies trešajā vietā Pasaules kausa izcīņas posmā Račicē (Čehija).200 metru distancē Latvijas divnieks finišā par 0,66 sekundēm zaudēja uzvarētājiem Francijas smaiļotājiem. Otrie finišēja briti, liecina rīkotāju informācija.

Smaiļotāji Straume/Zaļupe neiekļūst Eiropas čempionāta A finālā

Latvijas smaiļotāju divnieks Krists Straume un Kristaps Zaļupe kvalificējies piektdien Spānijā startējušā Eiropas čempionāta B finālam 1000 metru distancē.Piektdien priekšbraucienos Straume/Zaļupe ierindojās piektajā vietā, bet pusfinālā palika astotajā vietā un starp labākajiem neiekļuva. Vietu A finālā garantēja vismaz trešā vieta pusfināla braucienā, liecina rīkotāju informācija.