Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Krievijas propaganda

Grib ierobežot krievu kanālu skaitu

Tas ir simbolisks un svarīgs solis, kurš gan pilnībā neatrisina problēmu, ka Latvijas sabiedrība dzīvo divās informatīvajās telpās. Tā par Valsts prezidenta Egila Levita iniciatīvu pārskatīt Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumu, nosakot, ka visiem televīzijas abonentiem nodrošinātajā pamatpiedāvājumā vismaz 80% no visām iekļautajām papildu televīzijas programmām jābūt tādām, kuru saturs sākotnēji veidots kādā no Eiropas Savienības vai Eiropas Ekonomiskās zonas oficiālajām valodām, teic mediju eksperts Mārtiņš Kaprāns.

Facebook dzēsis 1907 ar Krieviju saistītas lapas

Sociālajos tīklos Facebook un Instagram neautentiskas koordinētas uzvedības dēļ izdzēsti vairāk nekā 2630 konti, lappuses un grupas, un 1907 no dzēstajām lapām bijušas saistītas ar Krieviju, otrdien pavēstīja Facebook, kuram pieder abi sociālie tīkli.

Latviju atzīst par ES līderi cīņā pret Krievijas dezinformācijas kampaņām

Starptautiskajā reitingā Latvija atzīta par līderi Eiropas Savienībā cīņā pret Krievijas centieniem iejaukties iekšpolitikā un Krievijas izvērstajām dezinformācijas kampaņām. Latvijas spējas pretoties prokrieviskajām aktivitātēm tiek sauktas par piemēru citām valstīm. Šāds vērtējums, kā šovakar vēstīja raidījums LNT Ziņas, atrodams Čehijā bāzētās nevalstiskās organizācijas, politiskās domnīcas European Values programmas Kremlin Watch izveidotajā reitingā.

Lattelecom: TV satura kontroles iespējas ir ļoti ierobežotas

Televīzijas satura ierobežošanas iespējas ir ļoti limitētas, ņemot vēra, ka televīziju saturs mēdz būt arī brīvi pieejams internetā, otrdien intervijā Latvijas Radio sacīja Lattelecom Juridiskās daļas direktors Toms Meisītis, komentējot izskanējušo aicinājumu vienoties par kopīgu plānu Krievijas propagandas televīzijas kanālu ierobežošanā Latvijas teritorijā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide