Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Kultūras ministrija

Izteikti pieaudzis digitālais kultūras patēriņš – īpaši mūzikas un kino, tostarp Latvijas filmu

Kultūras patēriņa un līdzdalības ietekmes pētījums, kas veikts, aptverot laika periodu no 2019. gada oktobra līdz 2020. gada oktobrim, apliecina, ka izteikti pieaudzis digitālais kultūras patēriņš: par 32% pieaugusi Latvijas filmu skatīšanās tiešsaistē, par 23% palielinājusies ārvalstu filmu skatīšanās, savukārt par 22% – mūzikas klausīšanās tiešsaistē, informēja Kultūras ministrijā.

Valdība piešķir 600 000 eiro nevalstisko organizāciju atbalstam

Ministru kabineta sēdē ceturtdien, 21. janvārī, izskatīts un apstiprināts Kultūras ministrijas (KM) sagatavotais informatīvais ziņojums Par valsts budžeta finansētās programmas Atbalsts NVO Covid-19 krīzes radīto negatīvo seku mazināšanai finansējuma sadalījumu, lemjot piešķirt 600 000 eiro no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem NVO atbalsta programmai Covid‑19 krīzes radīto negatīvo seku mazināšanai 2021. gadā, informēja KM Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Lita Kokale.

Nākamnedēļ bibliotēkas atsāks grāmatu izsniegšanu

Šodien, 7. janvārī, valdība lēma no 12. janvāra atvērt bibliotēkas, lai tās var atsākt grāmatu izsniegšanu, tomēr bibliotēku lasītavas apmeklētājiem arī turpmāk būs slēgtas. Klātienē varēs arī turpināt apmeklēt muzeju ārtelpu ekspozīcijas. Pārējās kultūrvietas un kultūras pakalpojumi aizvien būs pieejami tikai attālināti, informēja Kultūras ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Lita Kokale.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide