Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +9 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Latvijas loto

Ar Sporta loteriju tiek atklāta aktīva dzīvesveida atbalsta iniciatīva Kustība, kas vieno

Šā gada 14. maijā VAS Latvijas Loto oficiāli atklāj jaunu nacionāla mēroga loteriju projektu ar sabiedriskā labuma mērķi – Sporta loteriju, kas ievada kopā ar Latvijas Olimpisko komiteju (LOK) īstenoto aktīva dzīvesveida atbalsta iniciatīvu Kustība, kas vieno. Šīs iniciatīvas mērķis ir veicināt veselīgu dzīvesveidu un sportiskās aktivitātes visās vecuma grupās, vienlaikus ar loterijas palīdzību piesaistot līdzekļus atbalstam jauniešu sportam.

Nebaidīties no jaunā

Jāprot saglabāt gan savu pārliecību, gan uzklausīt citu viedokli.

FOTO: Cildina Simtgades izcilnieka stipendiju ieguvējus

Ceturtdien, 1. novembrī, Latvijas Universitātes Dabaszinātņu centrā tika sumināti spožākie vidējo izglītības iestāžu absolventi, kuri saņēmuši Simtgades izcilnieka stipendiju. Notikumā tika atzīmēta arī Simtgades loterijas 4. sērija.

Rīdzinieks SuperBingo laimējis vairāk nekā 245 tūkstošus eiro

Aizvadītajā nedēļas nogalē laimēts loterijas SuperBingo galvenais naudas laimests, šoreiz 245 898,09 eiro vērtībā. Augusts bijis īpaši veiksmīgs mēnesis, jo piecās no sešām Latvijas Loto piedāvātajām skaitļu loterijām laimēti lieli laimesti par kopsummu vairāk nekā 326 tūkstoši eiro, vēsta uzņēmumā.

Rīdzinieks loterijā laimē 273 tūkstošus eiro

Loterijas Vikinglotto 20.septembra izlozē Latvijā tika uzminēti seši skaitļi un laimēti 273 520,30 eiro. Šajā izlozē sešus skaitļus izdevās uzminēt diviem veiksminiekiem - vienam no Latvijas, vienam – no Islandes. Latvijas Loto noformēt savu laimestu bija ieradies laimētājs – ap 40 gadus vecs rīdzinieks, kurš lūdza saglabāt anonimitāti.

SuperBingo spēlētājs laimējis 162 tūkstošus eiro

Aizvadītā nedēļas nogale atnesusi divus lielus laimestus Latvijas Loto spēlētājiem - SuperBingo laimests 162 663,89 eiro apmērā un automašīna Audi A3, portālu Diena.lv informēja VAS Latvijas Loto pārstāvji.

Vai iespējams vinnēt miljonu?

Reti kurš kādreiz nav sapņojis loterijā iegūt lielo laimestu – atmini pareizos skaitļus, un simtiem tūkstoši vai pat miljoni rokā! Tomēr statistiski iespēja vinnēt ir gaužām maza, un vienīgais ieguvējs no azartiskajiem loteriju spēlmaņiem ir valsts budžets.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide