Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Latvijas Pasts

Latvijas Pasts uz laiku pārtrauks sūtījumu piegādi uz Ķīnu

Saistībā ar aviokompāniju atceltajiem vai ierobežotajiem avioreisiem uz koronavīrusa skarto Ķīnu, no 4.februāra pasta sūtījumi no Latvijas uz Ķīnu ar VAS Latvijas Pasts un Latvijas Pasta Eksprespasta starpniecību vairs netiks piegādāti, informēja uzņēmuma pārstāvji.

Latvijas Pasta klienti saziedojuši vairāk nekā 10 000 eiro programmai Piepildi bērniņa sapni

2019.gadā Latvijas Pasta klienti saziedojuši vairāk nekā 10 000 eiro labdarības organizācijas Ziedot.lv programmai Piepildi bērniņa sapni, kas paredzēta visu Latvijas reģionu bērnu un pusaudžu ar kustību traucējumiem atbalstam. Par ziedotajiem līdzekļiem, šogad iespējams apmaksāt 402 audiologopēda nodarbības 40 bērniem, portālu Diena informēja Latvijas Pastā.

Pieaugs vēstuļu sūtīšanas izmaksas

Nākamgad pieaugs VAS Latvijas pasts vēstuļu sūtīšanas izmaksas, taču citu pasta pakalpojumu cena samazināsies, ceturtdien žurnālistiem pastāstīja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) valdes priekšsēdētājs Rolands Irklis.

Visās Latvijas Pasta nodaļās iespējams norēķināties ar bezkontakta kartēm

Uzlabojot maksājumu ērtības Latvijas Pasta nodaļās, uzņēmums īstenojis jaunākās paaudzes maksājumu karšu termināļu ieviešanu visās pasta nodaļās. Ar maksājumu kartēm tagad var norēķināties visās 377 Latvijas Pasta nodaļās gandrīz 600 klientu apkalpošanas kasēs. Maksājumu karšu termināļi ļauj norēķināties ar bezkontakta tehnoloģijas maksājumu kartēm – par izmantotajiem pakalpojumiem Latvijas Pasta nodaļās šādu norēķinu īpatsvars sasniedz jau 35% no kopējā bezskaidras naudas maksājumu apjoma.

Rīgas 10. un 11.pasta nodaļa divus mēnešus strādās arī sestdienās

Lai nodrošinātu efektīvāku klientu apkalpošanu pirmssvētku periodā, no šodienas līdz 2020.gada 15.janvārim būs pagarināts Rīgas 10. un 11.pasta nodaļas darba laiks, par darba dienām nosakot arī sestdienas, informēja VAS Latvijas pasts pārstāve Vineta Danielsone.

Pasta sūtījumu satiksme ar Somiju joprojām apgrūtināta

Somijas pasta operatora Posti darbinieku streika norise pagarināta līdz 2019.gada 8.decembrim, tādējādi joprojām pasta sūtījumu apmaiņa ar šo valsti ir apgrūtināta, informē Latvijas Pasta pārstāve Gundega Vārpa.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide