Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Latvijas Universitāte

Augustā Latvijas zinātnieki dosies ekspedīcijā uz Svalbāru

Šī gada augustā Latvijas zinātnieki dosies ekspedīcijā uz Svalbāras arhipelāgu, lai līdz šim tālākajā vietā uz Ziemeļiem pētītu tās ledājus un pieledāja vidi, turpinot attīstīt polāro pētījumu jomu Latvijā, portālu Diena informē Latvijas Universitātes pētnieks Kristaps Lamsters.

Ašeradens: Aicināšu kolēģus atbalstīt Muižnieka apstiprināšanu par LU rektoru

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētājs Arvils Ašeradens (JV) plāno aicināt Jaunās Vienotības (JV) kolēģus rīkoties atbilstoši likuma nosacījumiem un atbalstīt Indriķa Muižnieka apstiprināšanu par Latvijas Universitātes (LU) rektoru, aģentūrai LETA sacīja politiķis, paužot savu personīgo viedokli.

Broku uz laiku atstādina no amatiem LU

Latvijas Universitātes (LU) rektora pienākumu izpildītāja prorektore Ina Druviete uz izmeklēšanas laiku no rektora vietnieces amata atstādinājusi politiķi Baibu Broku (NA), kura iesaistīta Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) izmeklētajā kriminālprocesā, aģentūru LETA informēja augstskolā.

RTU un LU pirmo reizi iekļautas Eiropas Apmācības reitingā

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) un Latvijas Universitāte (LU) pirmo reizi iekļauta starptautiskajā Eiropas Apmācības reitingā starp 258 labākajām universitātēm, liecina starptautiskās reitingu aģentūras Times higher education (THE) publicētais universitāšu reitings.

LU sākusi darbu pie jauna rektora vēlēšanu reglamenta

Latvijas Universitātes (LU) Satversmes sapulces dalībnieki ir sasaukuši komisiju, lai pilnveidotu rektora vēlēšanu reglamentu, aģentūrai LETA pastāstīja LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes dekāns un profesors Gundars Bērziņš.

Glābjot augstskolas reputāciju

Notiekošais ap Latvijas Universitātes (LU) rektora vēlēšanām atstāj ļoti negatīvu iespaidu uz augstskolas reputāciju. To atzinuši ne tikai universitātes mācībspēki, studenti un izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (JKP), bet arī pats rektors Indriķis Muižnieks, kura pārvēlēšanas amatā leģitimitāte sākotnēji apšaubīta.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide