Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Lidosta Rīga

Trešais taksometra pakalpojumu sniedzējs saņem licenci darbībai lidostā Rīga

Rīgas plānošanas reģions izsniedzis speciālās licences kartītes SIA Welltaxi taksometriem, kas drīkst starptautiskajā lidostā Rīga veikt pasažieru komercpārvadājumu pakalpojumu, portālu Diena informēja Rīgas plānošanas reģiona pārstāve. Pārvadātājs lidostā darbojas ar preču zīmi Taksilv.

Vitenbergs: Bardaks lidostā tās vadībai ir nekavējoties jāsakārto

Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas vadītājs Jānis Vitenbergs (KPV LV) uzskata, ka šī brīža situācija starptautiskajā lidostā Rīga ir raksturojama ar vienu vārdu "bardaks" un ir nekavējoties jāsakārto. Pretējā gadījumā tas var negatīvi ietekmēt tās vadošo lomu starp Baltijas lidostām. Tādēļ komisijas vadītājs pieprasīs lidostas vadību klātienē skaidrot situāciju.

Lidostas vainas dēļ radītos zaudējumus kompensēs

Pasažieriem, kas ieradušies lidostā Rīga divas stundas pirms lidojuma un lidostas vainas dēļ to nokavē, lidosta kompensē tiešos radušos zaudējumus, aģentūru LETA informēja starptautiskās lidostas Rīga pārstāvis Edgars Vilcāns.

Licence taksometru pakalpojumu sniegšanai lidostā Rīga šobrīd ir tikai Red Cab

Rīgas plānošanas reģions šonedēļ izsniedzis pirmās speciālās licences kartītes ar zīmolu Red Cab strādājošā Rīgas Taksometru parka un SIA Red Cab lidosta automašīnām pasažieru pārvadājumu veikšanai no starptautiskās lidostas Rīga, informēja Rīgas plānošanas reģiona pārstāve Inese Ozoliņa.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide