Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Martins Gauss

Gauss: airBaltic vērtība ir pieaugusi

Ja nacionālai aviokompānijai airBaltic arī turpmāk neizdosies piesaistīt stratēģisko investoru, kā laba alternatīva ir kompānijas akciju kotēšanas sākšana fondu biržā, un šis risinājums jau ticis apspriests, tā LNT ziņām norādīja airBaltic valdes priekšsēdētājs Martins Gauss.

de facto: airBaltic šefs strādā tikai dažas dienas nedēļā par miljonu gadā

Darbā pavadītas vien trīs līdz četras pilnas darba dienas nedēļā, bet atalgojumā - vairāk nekā miljons eiro gadā, tāds ir secinājums Latvijas Televīzijas raidījuma de facto vairāku mēnešu garumā ilgušajam pētījumam par Latvijas vislabāk atalgoto valsts amatpersonu, nacionālās aviosabiedrības airBaltic valdes priekšsēdētāja Martina Gausa darba nedēļu. Par nozari atbildīgie politiķi un amatpersonas līdz šim slavējuši Gausa veikumu, taču par viņa atalgojumu runājuši izvairīgi, vēstīja raidījums.

Ārkārtas incidents ietekmējis 1341 airBaltic pasažieri

Sestdien notikušais ārkārtas incidents ar vienu no nacionālās aviokompānijas airBaltic lidmašīnām ietekmējis 1341 kompānijas pasažieri, preses konferencē paziņoja airBaltic vadītājs Martins Gauss.Viņš stāstīja, ka kopumā tika atcelti 16 airBaltic reisi, deviņi tika novirzīti uz citām lidostām, bet tās lidmašīnas, kas vēl nebija pacēlušās, tā arī to neizdarīja.

Gauss: Jāsamazina lidsabiedrību nodokļu slogs

Eiropas Savienības (ES) un nacionālā līmenī ir jāveicina aviokompāniju loma, samazinot lidsabiedrību nodokļu slogu, šādu viedokli Latvijas nacionālās lidsabiedrības airBaltic vadītājs Martins Gauss paudis Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejas sanāksmē atklātās uzklausīšanas sēdē Briselē.

airBaltic nelidos ar Sukhoi (papildināts 18:32)

Nacionālā aviokompānija airBaltic nelidos ar Krievijā ražotajām lidmašīnām Sukhoi, šodien pēc valdības sēdes apliecināja airBaltic vadītājs Martins Gauss.

Gausam līdz ar airBaltic investora atrašanu pienākšoties papildu atlīdzība

Par līguma noslēgšanu ar Prudentia atrasto vācu investoru airBaltic vadītājs Martins Gauss saņems atlīdzību - ap 100 00 eiro. Pašlaik kompānija cenšas noklusēt aprēķinus, ka varētu turpināt biznesu arī bez papildu investīcijām, kas pēdējās nedēļās bijis valdības darba kārtības jautājums, svētdien vēstīja TV3 raidījums Nekā personīga.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide