Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Mobilie sakari

Vodafone zaudējumi gada laikā iespaidīgi - 7,6 miljardi eiro

Lielbritānijas mobilo sakaru operators Vodafone pagājušajā biznesa gadā, kas noslēdzās martā, strādāja ar 7,6 miljardu eiro tīrajiem zaudējumiem, salīdzinot ar 2,8 miljardu eiro peļņu pirms gada, teikts otrdien publiskotajā uzņēmuma paziņojumā.

Pāvests brīdina par atkarību no mobilajiem telefoniem

Romas Katoļu baznīcas pāvests Francisks, sestdien tiekoties ar itāļu pusaudžiem, brīdināja par atkarību no mobilajiem telefoniem, norādot, ka līdz ar šo atkarību tiek zaudēta brīvība.

Pētījums: lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju mobilo telefonu uzskata par atkarību

Tele2 sadarbībā ar pētījumu aģentūru Norstat veicis aptauju, lai skaidrotu viedtālruņu lietošanas paradumus Latvijā. Izrādās, ka 85% Latvijas iedzīvotāju uzskata mobilo telefonu par jauno atkarības veidu, gandrīz pusei iedzīvotāju pārmērīga mobilo tehnoloģiju lietošana radījusi domstarpības ģimenē un tikai 10% sabiedrības domā, ka viedtelefonus lieto normas robežās, informē Tele2.

Tele2 veiks pēdējās desmitgades lielākās investīcijas

Mobilo sakaru operators Tele2 šogad plāno būtiski palielināt investīciju apjomu, attīstībā ieguldot 20 miljonus eiro, tostarp vairāk nekā 15 miljonus eiro atvēlot mobilā tīkla infrastruktūrai.

Skaisto numuru tirdzniecība

Ik pa laikam publiski izskan neizpratne no dažādu mobilo sakaru operatoru klientiem par saņemtajām īsziņām ar piedāvājumiem iegādāties "skaistus telefona numurus". Īsziņu autori nestādās priekšā un arī neatklāj, kur dabūjuši konkrētā cilvēka telefona numuru. Atsevišķi mobilo sakaru operatori Dienai nenoliedz, ka arī viņu klientiem par maksu iespējams izvēlēties kādu "īpašo" telefona numuru, tomēr uzsver, ka šādi piedāvājumi netiek sūtīti iedzīvotājiem īsziņās.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide