Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +2 °C
Skaidrs
Otrdiena, 16. aprīlis
Mintauts, Alfs, Bernadeta

Nacionālie dārgumi

Kailendāru sveškauns un burbuļprojektu gausināšana

Tik tikko nosaukts, gada jaunvārds jau paguvis saņemt kritiku, taču līdzās daudz kritizētajai sāļvirai pērn tapuši un pamanīti vēl daudzi citi skanīgi, skaisti vai vienkārši interesanti vārdi. Tāpēc, kā ik gadu, SestDiena publicē ne tikai Latviešu valodas attīstības kopas žūrijas izvēlētos, bet arī citus iesūtītos gada vārda, nevārda, jaunvārda un spārnotā teiciena kandidātus. Kurus no tiem celtu godā jūs?

Latvieša sēņošanas kultūra

Sēņu vākšana un izmantošana apstiprināta iekļaušanai Nacionālajā nemateriālās kultūras mantojuma sarakstā.

Raidījumā 100g kultūras. Nacionālie dārgumi - Inese Galante

28. decembrī plkst. 18.30 LTV raidījumā 100g kultūras. Nacionālie dārgumi viesosies izcilā operdziedātāja Inese Galante, viņas draugi un kolēģi, informē raidījuma veidotāji.Katra viņas uzstāšanās ir kā garīga kalpošana un cilvēkmīlestības misija. Ineses Galantes dabiski siltā balss, šarms un sievišķība valdzina klausītājus visā pasaulē. Arī Latvijā viņu mīl un gaida. Tādēļ gada beidzamajā raidījumā - stāsts tieši par Inesi Galanti.

Nikolass Keidžs

Nikolass Keidžs - par spīti savam A kategorijas Holivudas zvaigznes statusam, pat par spīti savam "Oskaram" (1995), vienmēr ir atstājis divdabja iespaidu. Jaunībā, lai būtu neatkarīgs no slavenā uzvārda smaguma, Nikolass Kopola pārtapa par Nikolasu Keidžu, taču uzvārda maiņa viņa karjeras potenciālam netraucēja.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide