Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Nažu noziegumi

Japānu šokē slaktiņš Kavasaki pilsētā

Otrdienas rītā Japānu pāršalca ziņa par asiņainu uzbrukumu sēriju Kavasaki pilsētā Kanagavas prefektūrā - vīrietis ar nazi nodūra 11 gadus vecu meiteni un 39 gadus vecu vīrieti, bet ievainoja vēl 16 cilvēkus - 15 skolnieces un vienu skolnieku. Pēc tam uzbrucējs nodūrās, vēsta Japānas ziņu aģentūra Kyodo.

Londonā strauji pieaug nažu noziegumu skaits

Tieši pirms nedēļas pirmdienas vakarā Londonas policija tika izsaukta uz Ārmitedža ielu Griničā Londonā, jo tika saņemts ziņojums par vardarbīgu incidentu. Ieradušies notikuma vietā, policisti pie daudzdzīvokļu mājas uz ielas atrada 18 gadu vecu jaunekli, kurš bija sadurts mugurā ar nazi. Mediķu mēģinājumi glābt viņa dzīvību izrādījās nesekmīgi, un notikuma vietā tika konstatēta viņa nāves iestāšanās. Liecinieki pastāstīja detaļas: divi jaunieši ar motorolleru piebrauca pie puiša, iedūra viņam ar nazi, viņš nokrita zemē, uzbrucēji aizbrauca, apraksta The Evening Standard.

Nažu cīņā Krievijas skolā ievainoti 15 cilvēki

Pirmdien, 15.janvārī, Krievijas pilsētā Permā starp diviem skolēniem izcēlusies nažu cīņa, kuru apturēt mēģinājuši citi audzēkņi un pedagogi, kā rezultātā guvuši ievainojumus, vēsta Meduza.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide