Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +14 °C
Daļēji apmācies
Svētdiena, 13. jūnijs
Uva, Ainārs, Zigfrīds

Nometne

11.klašu skolēni var pieteikties bezmaksas vasaras nometnei ASV

Jaunieši, kas šobrīd mācās 11.klasē, aicināti pieteikties bezmaksas vasaras nometnei BAFF līderības akadēmija, kas sniedz iespēju pavadīt vasaru ASV, aģentūra LETA noskaidroja Valsts izglītības attīstības aģentūrā (VIAA).

Apdrošinātājs: Vecāki nesteidz apdrošināt bērnus pret negadījumiem nometnēs

Vasarā daudz bērni dodas uz sporta, valodu, piedzīvojumu nometnēm. Šajā laikā par bērnu drošību atbildību uzņemas nometnes personāls. Gjensidige Latvija eksperti vērš uzmanību, ka bērni vasarā ir īpaši aktīvi un vecākiem jau laikus jādomā par savu bērnu apdrošināšanu pret nelaimes gadījumiem, lai tādējādi mazinātu iespējamos finansiālos zaudējumus, kas var rasties negatīvo notikumu iespaidā, portālam Diena.lv viedokli klāstīja apdrošinātāji.

Āboliņš: Bada spēļu nometnes rīkošana bērniem ir amorāla

Bada spēles ir mūsdienu antiutopijas grāmata par to, kāda patērētāju kultūras un cilvēku zemiskāko instinktu dēļ pasaule varētu izskatīties jau pavisam tuvā nākotnē. Šīs pasaules simbols ir Bada spēles - nežēlīga izdzīvošanas spēle, kurā valdība liek bērniem un pusaudžiem, ieslēgtiem gigantiskā krātiņā, citam citu nogalināt un vienlaikus to visu tiešraidē translē televīzijā. Bada spēles ir līdz absurdam bezjēdzīgas, izsmalcināti, brutāli nežēlīgas, un tieši to izbeigšanas alkas liek cilvēkiem beidzot celties kājās un sākt cīņu par brīvību.

Par ceļojumu uz kosmosa nometni sacenšas 46 skolēni

Konkursā Mums pieder debesis 2012, kura uzvarētājs saņems iespēju piedalīties starptautiskajā kosmosa nometnē ASV, par galveno balvu sacentīsies 46 Latvijas skolēni, informēja konkursa organizatori. 

Jauno dambretistu nometnē atkal atklāj nopietnus pārkāpumus

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) skolēnu nometnē Iecavas novadā konstatējuši bērnu tiesību pārkāpumus, kā dēļ nometne tika slēgta. Zīmīgi, ka šīs nometnes organizētājam šī nav pirmā bēdīgā pieredze skolēnu nometņu organizēšanā - līdzīga nometne par nopietniem pārkāpumiem tika slēgta arī 2005.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide