Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Oļegs Burovs

Burovs: Koncertzāles būves vieta plašāk jāizvērtē

Mums Rīgā šobrīd maz labas jaunas arhitektūras, ko rādīt cilvēkiem, kas atbrauc. Varam rādīt tikai savu izcilo jūgendstilu un koka apbūvi. Ja būvē koncertzāli, izcilai jābūt ne tikai tās akustikai, bet arī arhitektūrai, – intervijā Romānam Meļņikam pauž bijušais Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs (Gods kalpot Rīgai).

Burovs autoostas padomē nonācis ar pašvaldības balsīm

Bijušo Rīgas mēru un pašreizējo partijas Gods kalpot Rīgai (GKR) mēra amata kandidātu Oļegu Burovu pirms nedēļas ievēlēja par Rīgas starptautiskās autoostas padomes priekšsēdētāju. Par Burovu akcionāru sapulcē balsoja arī Rīgas pašvaldības pārstāvis zvērināts advokāts Mareks Šīrants no biroja Dzanuškāns & Partneri, noskaidroja LTV raidījums de facto. Turklāt Šīrants pamanījās padomē iedabūt arī sev tuvu kandidāti.

Burovs: Rīgas pašvaldībai ir iespējas sniegt atbalstu uzņēmējiem pašreizējā situācijā

"Ārkārtas situācija, kas ir nepieciešama lai apturētu Covid-19 izplatību, būs smags pārbaudījums daudzām nozarēm, tāpēc pašvaldībai jau tagad ir jādomā par to, kāds atbalsts būs nepieciešams iedzīvotājiem un arī uzņēmējiem. Rīgas pašvaldībai ir iespēja sniegt šādu atbalstu," uzskata iepriekšējā domes sasaukuma Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs (GKR).

Burovs: GKR jāpierāda, ka tā nav satelītpartija

Partijai Gods kalpot Rīgai (GKR) ir jāpierāda, ka tā nav nevienas citas partijas satelītpartija, sestdien partijas ārkārtas kongresā, skaidrojot GKR lēmumu Rīgas domes vēlēšanās startēt atsevišķi no Saskaņas, sacīja bijušais Rīgas mērs Oļegs Burovs.

Vaino Burovu domes darba graušanā

Ar apjomīgu atklāto vēstuli rīdziniekiem un preses konferenci, skaidrojot motivāciju izstāties no partijas Gods kalpot Rīgai! (GKR), pieci Rīgas domes deputāti un viena Saeimas deputāte zināmā mērā atzīmēja šī sasaukuma Rīgas domes darbības beigas – vakarrīt kļuva zināms, ka Valsts prezidents Egils Levits ir izsludinājis Saeimas pieņemto Rīgas domes atlaišanas likumu. Taču nu jau bijušie GKR valdes locekļi uzsvēra, ka dome ir bijusi darbspējīga, taču galvaspilsētas mērs Oļegs Burovs (GKR) ar savu rīcību tuvinājis atlaišanu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide