Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Pentagons

Pentagons atzīst lidmašīnas nogāšanos Afganistānā

ASV Aizsardzības ministrija apstiprinājusi, ka pirmdien Gaznī provincē Afganistānas austrumos nogāzusies Savienoto Valstu armijas lidmašīna, taču noraidījusi talibu apgalvojumus, ka to notriekuši nemiernieki.

Pentagons veic izmeklēšanu pret Flinnu par maksājumiem no Krievijas

ASV Aizsardzības ministrija ceturtdien paziņoja, ka tā veic izmeklēšanu pret prezidenta Donalda Trampa bijušo padomnieku nacionālās drošības jautājumos Maiklu Flinnu saistībā ar maksājumiem, ko viņš saņēmis no firmām, kas ir saistītas ar Krievijas valdību.

Pentagons: Afganistānā nogalināts viens no Al Qaeda līderiem

Afganistānā šomēnes veiktā ASV gaisa triecienā ir nogalināts viens no Al Qaeda līderiem Kari Jasins, kurš bija atbildīgs par terora aktu Islāmabadas viesnīcā 2008.gadā un uzbrukumu autobusam ar Šrilankas kriketa komandu 2009.gadā, sestdien paziņoja ASV Aizsardzības ministrija.

Pentagons grib nomāt telpas Trampa tornī

ASV Aizsardzības ministrija trešdien apstiprināja, ka grib nomāt telpas Trampa tornī Ņujorkā aprīkojumam un militārajam personālam, kas pavada ASV prezidentu Donaldu Trampu, kamēr viņš uzturas šajā ēkā.

"Trakais suns" ceļā uz Pentagonu

Atvaļināto jūras kājnieku ģenerāli Džeimsu Matisu jau šonedēļ par ASV prezidentu ievēlētais Donalds Tramps var oficiāli nominēt par jauno ASV aizsardzības sekretāru (ministru).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide