Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +22 °C
Daļēji saulains
Svētdiena, 21. jūlijs
Meldra, Meldris, Melisa

Pierīga

Pierīgā puisis nežēlīgi nogalina jaunu meiteni un līķi paslēpj zem būvgružiem

Pierīgā, Skultē,_ _nežēlīgi nogalināta 15 gadus veca meitene, preses konferencē medijus informēja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Sozinovs.Izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja, ka 15 gadus vecā meitene bija pazudusi naktī no piektdienas uz sestdienu, kad kopā ar paziņām lietojusi alkoholiskos dzērienus.

Pierīga par cilvēku pārdeklarēšanos galvaspilsētā pagaidām nesatraucas

Rīgas mērs Nils Ušakovs (SC) ir paudis apmierinātību un gandarījumu saistībā ar reklāmas kampaņu, kurā iedzīvotāji tika aicināti deklarēties galvaspilsētā. Par reklāmu rīdzinieki samaksāja 207 000 eiro. Rezultāts - no jauna deklarējušies 10 000 cilvēku.Jāatgādina, ka Rīgā deklarētiem iedzīvotājiem no šā gada marta Rīgas dome ir iecerējusi noteikt lētākus sabiedriskā transporta tarifus.

Nabaga bagātās pašvaldības

Pēdējos gados būtiski auguši nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) parādi pašvaldībām. Turklāt izceļas ne tikai vietas, kurās ir smaga ekonomiskā situācija, bet arī Pierīgas novadi, kas veic iemaksas pašvaldību finanšu izlīdzināšanas fondā, piektdien raksta Dienas Bizness.Finanšu ministrija atgādina, ka NĪN iekasēšana ir tikai un vienīgi pašu pašvaldību atbildība, savukārt pašvaldības norāda, ka parādu rašanās ne tik daudz saistīta ar sociāliem jautājumiem, cik ar augstām īpašumu kadastrālajām vērtībām to teritorijās un īpašumu burbuļa laika sekām.

Pierīgas pērles atklājot

"Kad ārā ir slapjš un drēgns un gribas satīties sedziņā, ir īstais brīdis doties ārā. Bet to tu saproti tikai tad, kad jau esi sevi pārvarējis, esi ārā, ievelc pilnas plaušas svaiga gaisa un atklāj jaunas, interesantas Latvijas vietas vienā no maršrutiem "bet tur taču nekā nav". Protams, var iet, kur acis rāda, un atklāt jaunus apvāršņus vai arī saplānot aptuveno maršrutu, turoties pie kādas tēmas," _Dabas Dienai stāsta Adventure Tour Time_ piedzīvojumu tūru organizatore Baiba Ābelniece.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide