Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Policija

Putins: Krievija ir gatava nosūtīt uz Baltkrieviju policijas spēkus

Krievijas prezidents Vladimirs Putins ceturtdien paziņojis, ka Maskava ir gatava nosūtīt uz Baltkrieviju tiesībsargāšanas iestāžu kontingentu, lai apspiestu pret līdzšinējā prezidenta Aleksandra Lukašenko autoritāro režīmu vērstos protestus.

Tūkstošiem lietu par iebraukšanu Jūrmalā bez maksas liek policijai atvērt jaunu nodaļu

Pagājušajā gadā Jūrmalā, nesamaksājot divus eiro par vienreizējo caurlaidi, iebrauca tūkstošiem autovadītāju. Pašvaldības policijai, lai tiktu galā ar lielo darba apjomu, noformējot pārkāpumu protokolus, nācies izveidot pat jaunu nodaļu. Tikmēr autovadītāji piemērotos sodus maksā kūtri – to paveicis vien katrs desmitais pārkāpējs, svētdien vēstīja telekanāls LNT.

Performancē ar cilvēka miesas cepšanu un ēšanu pārkāpumu nesaskata

Valsts policija (VP) patlaban nesaskata likumpārkāpumus mākslinieka performancē, kuras laikā vīrietim un sievietei no muguras izgriezti nelieli miesas fragmenti, kas turpat pagatavoti uz pannas un apēsti. Policija ar performances videomateriālu ir iepazinusies, taču neviena persona policijā nav vērsusies ar iesniegumu vai pretenzijām. Ja iesniegums tiks saņemts, tad policija atbilstoši kompetencei to izvērtēs, aģentūrai LETA skaidroja VP.

RSU programmā Policijas darbs neaizpildīta vairāk nekā puse budžeta vietu

Jaunajā Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) studiju programmā Policijas darbs, kurā tiek apmācīti policijas vecākie virsnieki, no 100 paredzētajām budžeta vietām šobrīd aizpildītas ir tikai 40. Tikmēr politiķu dienas kārtībā nerimst jautājums par Policijas akadēmijas atjaunošanu, pirmdien vēstīja telekanāls LNT.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide