Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Sejas maskas

VM: Skolēniem masku lietošana ir droša un nepieciešama

Masku lietošana 1. - 4. klašu skolēniem ir droša un nerada apdraudējumu veselībai. Tā secinājuši veselības nozares eksperti, atkārtoti izvērtējot masku lietošanas nepieciešamību izglītības iestādēs. Valdība šodien, 12. janvārī, lēma negrozīt jau iepriekš pieņemto lēmumu, jo Covid-19 izplatība Latvijā ir augsta un masku valkāšana skolās ir nepieciešamība, lai vīruss nevarētu izplatīties.

Sejas aizsargmaskas būs jālieto arī dabas takās un pie vides objektiem

Sejas aizsargmaskas būs jālieto arī dabas takās un pie vides objektiem, kur nav iespējams nodrošināt distancēšanos starp cilvēkiem, otrdien pēc Ministru kabineta ārkārtas un Krīzes vadības padomes kopsēdes paziņoja veselības ministre Ilze Viņķele (AP).

Latvijas skolām piegādās 260 000 daudzreiz lietojamo higiēnisko sejas masku

Saskaņā ar valdības lēmumu Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centrs Latvijas skolām iegādāsies 260 000 daudzreiz lietojamo higiēnisko sejas masku, kas paredzētas skolēniem, pedagogiem un skolu darbiniekiem, aģentūru LETA informēja Aizsardzības ministrija.

Metrus skolās vairs neprasīs?

No nākamā gada 4. janvāra, kad pēc brīvlaika skolās atgriezīsies pirmo četru klašu skolēni, viņiem visiem vajadzēs nēsāt maskas, taču, kā uzsver Izglītības un zinātnes ministrija, trīs kvadrātmetri katram bērnam vairs nebūs jānodrošina, jo, raugi, 25% skolu to nevar izpildīt. Tiesa, šāds lēmums ir jāpieņem valdības līmenī.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide