Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +26 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 22. jūlijs
Marija, Marika, Marina

Sigulda

SIF padomes priekšsēdētāja aicina Siguldas pašvaldību saņemto balvu ziedot vardarbībā cietušu sieviešu atbalstam

Ņemot vērā publiskajā telpā izskanējušo informāciju par Siguldas pašvaldības teritorijā notikušu iespējamu ģimenes konfliktu un pašvaldības iestāžu bezdarbību, Finanšu ministrijas (FM) parlamentārā sekretāre, Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) padomes priekšsēdētāja Karina Ploka aicina pašvaldību konkursā par ģimenei draudzīgāko pašvaldību saņemto balvu 30 000 eiro apmērā ziedot nevalstiskajām organizācijām (NVO), kuras atbalsta vardarbības situācijās nonākušas sievietes.

Pabeigta izmeklēšana Gaujā noslīkušās meitenītes Evitas lietā; rosina sākt kriminālvajāšanu pret māti un audžutēvu

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Pierīgas Ziemeļu iecirkņa amatpersonas pabeidza izmeklēšanu kriminālprocesā par pērn Gaujā bojā gājušo piecgadīgo meitenīti Evitu un šī gada 13. oktobrī nodeva krimināllietas materiālus Pierīgas prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret divām personām – meitenes māti un audžutēvu, informē likumsargi.

Atjaunota tīši bojātā pastaigu taka Siguldā

Septembrī tīši sabojātā Siguldas pastaigu taka, kas savieno Gaujas senleju ar Šveices ielu pie Siguldas Mākslu skolas Baltais flīģelis, ir atjaunota. Ikviens pilsētas iedzīvotājs un viesis tiek laipni aicināts baudīt rudenīgas pastaigas, izmantojot šo vai kādu citu Gaujas Nacionālā parka dabas taku, informē Dabas aizsardzības pārvalde.

Tīši bojātu trepju dēļ uz laiku slēdz pastaigu taku Gaujas Nacionālajā parkā

Otrdien konstatēti tīši bojājumi pastaigu takā Gaujas Nacionālajā parkā. Kāpnēm, kas savieno Gaujas senleju ar Šveices ielu Siguldā (pie Siguldas Mākslu skolas Baltais flīģelis) vairāki pakāpieni pilnībā vai daļēji izlauzti, arī margas vietām nolauztas. Šādi bojājumi kāpnes padara bīstamas un nelietojamas, tādēļ taka uz laiku ir slēgta. Aicinām būt vērīgiem, un, ja informatīvās zīmes un lentas ir norautas, bet Dabas aizsardzības pārvalde nav publiski izziņojusi par remontdarbu pabeigšanu, sabojātās trepes nelietot.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide