Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Sigulda

LNT: Siguldas dome nolemj pirkt zemi olimpiskā ciemata būvniecībai

Lai izpildītu kritērijus un kandidētu uz 2026.gada Ziemas Olimpisko spēļu rīkošanu kopā ar Zviedrijas galvaspilsētu Stokholmu, Siguldas dome šodien nolēma pirkt zemi olimpiskā ciemata būvniecībai – tā šovakar informēja LNT ziņas. Piecus ar pus hektārus plašu teritoriju, pašvaldība no Evaņģēliski Luteriskajai draudzes pirks par 230 tūkstošiem eiro. Šim mērķim aizņēmums netiks ņemts.

FOTO: Svin Siguldas Valsts ģimnāzijas jaunā korpusa spāru svētkus

Trešdien, 19. decembrī, Siguldas Valsts ģimnāzijas jaunajā korpusā notika spāru svētki – būvuzņēmējs SIA Monum pabeidzis dabaszinātņu un matemātikas mācību korpusa visu nesošo konstrukciju montāžu, turpinot fasādes apdares un inženierkomunikāciju izbūves darbus, portālu Diena.lv informēja Siguldas novada pašvaldībā.

FOTO: Virs bobsleja trases Siguldā pacelts monumentāls Latvijas karogs

11.novembrī, godinot brīvības cīnītāju piemiņu, virs bobsleja un kamaniņu trases Sigulda 16 metru augstā mastā pacelts monumentāls Latvijas karogs, kas ir viens no augstākajiem karogiem Latvijā. Sarkanbaltsarkanais karogs ir 3,5 metrus plats un septiņus metrus garš.

FOTO: Siguldas Valsts ģimnāzijas jaunā korpusa pamatos iemūrē laika kapsulu

Ceturtdien, 25.oktobrī, Siguldas Valsts ģimnāzijas jaunā korpusa pamatos tika iemūrēta kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm. Skolas jaunā korpusa būvniecība, kas izmaksās vairāk nekā 12 miljonus eiro, uzsākta gadā, kad skola svin 100 gadu jubileju, portāls Diena.lv uzzināja Siguldas novada domē.

Siguldas trasē uzsākta ledus liešana

Bobsleja un kamaniņu trasē Sigulda, kurā 2026.gadā, iespējams, sadarbībā ar Zviedrijas pilsētu Stokholmu, notiks renes sporta veidu olimpiskās spēles, uzsākta trases braucamās daļas saldēšana, ko veic augsti kvalificēti un pasaulē novērtēti Latvijas speciālisti, vēsta pilsētas pašvaldība.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide