Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā -5 °C
Apmācies
Svētdiena, 3. decembris
Raita, Jogita, Evija

Sinfonietta Rīga

Kamerorķestris Sinfonietta Rīga koncertēs kopā ar klavesīnisti Ievu Salieti

Piektdien, 3. novembrī, plkst. 19.00 Lielajā ģildē un sestdien, 4. novembrī, plkst. 18.00 Latgales vēstniecībā Gors kamerorķestris Sinfonietta Rīga un diriģents Normunds Šnē klausītājus aicinās ar svaigu skatu palūkoties uz renesances un baroka mūzikas nekronēto karali – klavesīnu. Koncertprogrammā Zviedru Mocarts un Koncerts klavesīnam kopā ar kamerorķestri savu meistarību demonstrēs plašu ievērību guvusī šī instrumenta speciāliste Ieva Saliete.

Ar stāvovācijām prezentēta Maestro Raimonda Paula jaunā plate

Piektdien, 7. jūlijā, Rīgas Doma dārzā norisinājās centrālais 23. starptautiskā improvizācijas, džeza un globālās mūzikas festivāla Rīgas ritmi notikums – Maestro Raimonda Paula un kamerorķestra Sinfonietta Rīga jaunās plates Dziesmas bez vārdiem prezentācijas koncerts.

Sinfonietta Rīga sadarbosies ar komponistu, klarnetistu un diriģentu Jērgu Vidmani

Līdztekus nākamās kamerorķestra Sinfonietta Rīga sezonas saturiski daudzpusīgām un intriģējošām muzikālajām norisēm, atzītiem ārvalstu un pašmāju solistiem un viesdiriģentiem, tās centrālais notikums būs jaunā mākslinieciskā partnera Jērga Vidmaņa inaugurācijas koncerti Rīgā un Liepājā, informēja orķestra pārstāvji.

Nodibināta Latvijas Profesionālo mūzikas kolektīvu asociācija

Lai paustu vienotu redzējumu par Latvijas akadēmiskās profesionālās mūzikas vides pašreizējiem izaicinājumiem, turpmāko attīstību un nepieciešamajām izmaiņām, Latvijas akadēmiskās mūzikas profesionālie kolektīvi un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija ir vienojusies par kopīgas Latvijas Profesionālo mūzikas kolektīvu asociācijas izveidi, informēja Valsts kamerorķestra Sinfonietta Rīga pārstāvis Gints Ozoliņš.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide