Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +11 °C
Daļēji apmācies
Pirmdiena, 17. februāris
Konstance, Donats

Televīzija

Grib ierobežot krievu kanālu skaitu

Tas ir simbolisks un svarīgs solis, kurš gan pilnībā neatrisina problēmu, ka Latvijas sabiedrība dzīvo divās informatīvajās telpās. Tā par Valsts prezidenta Egila Levita iniciatīvu pārskatīt Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumu, nosakot, ka visiem televīzijas abonentiem nodrošinātajā pamatpiedāvājumā vismaz 80% no visām iekļautajām papildu televīzijas programmām jābūt tādām, kuru saturs sākotnēji veidots kādā no Eiropas Savienības vai Eiropas Ekonomiskās zonas oficiālajām valodām, teic mediju eksperts Mārtiņš Kaprāns.

Negrib apzagt nacionālo lepnumu

Prieks, ka policija ir devusi ļoti smagu triecienu nelegāla satura izplatīšanai, – intervijā Romānam Meļņikam saka biedrības Par legālu saturu izpilddirektore Dace Kotzeva.

Aiztur TV "pirātus"

Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes amatpersonas aizturējušas personu grupu, kura privāti savam klientu lokam no 2013. līdz 2019. gadam nodrošināja nelegālas televīzijas pakalpojumu sniegšanu Rīgā un Pierīgas teritorijā, portālu Diena.lv informēja VP pārstāve Elīna Sprudzāne.

Kriminālvajāšanai nodod lietu par nelegālu televīzijas retranslēšanu Rīgā

Valsts policija jūnijā kriminālvajāšanas uzsākšanai nodevusi kriminālprocesu par nelicencētu televīzijas programmas retranslēšanu vairākos Rīgas mikrorajonos laika posmā no 2016. gada sākuma līdz 2017. gada maijam, portāls Diena.lv uzzināja policijā. Tika veiktas vairākas kratīšanas, izņemot ierīces un priekšmetus, kā arī likvidējot nelegālās televīzijas translēšanas staciju, tādējādi bez nelegālā pakalpojuma atstājot vairākas mājsaimniecības. Aizdomās par noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu aizturētas trīs personas.

Vairs neuzņems skandāliem un kautiņiem bagāto Džerija Springera šovu

Savulaik milzu popularitāti piedzīvojusī ASV televīzijas programma The Jerry Springer Show (Džerija Springera šovs), kas ar ētera kautiņiem, lamāšanos un atklāsmēm par laulāto neuzticību kļuvusi par simbolu zemas proves televīzijai, pēc 27 gadu darbības turpmāk vairs netiks uzņemta, pavēstīja pārstāve sakariem ar presi.

Mudinās TV pakalpojumu pamatpakās 90% saturu ES dalībvalstu valodās

Partijas Vienotība Saeimas frakcija rosinās noteikt, ka televīzijas pakalpojumu pamatpakās vismaz 90% satura ir jānodrošina Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu valodās, lai tādējādi ierobežotu Kremļa propagandu Latvijā, aģentūru LETA informēja politiskā spēka pārstāvis Sandris Sabajevs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide