Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Televīzija

NEPLP: PBK programmā jānodrošina Latvijas ziņas

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP), reaģējot uz publiskajā telpā izskanējušo informāciju par Pirmā Baltijas kanāla (PBK) gaidāmo ziņu dienesta slēgšanu un vietējā satura radīšanas pārtraukšanu, informē, ka PBK un tā īpašniekiem SIA Baltijas Mediju alianse ir jānodrošina programmai izsniegtajā apraides atļaujā noteiktais ziņu apjoms.

Kabeļoperatori paredz, ka ierobežojumi nepietuvinās ES kultūrtelpai

Nākamnedēļ Saeima otrajā lasījumā skatīs priekšlikumu par grozījumiem Elektronisko plašsaziņas līdzekļu (EPL) likumā, kas paredz mainīt Krievijas televīzijas kanālu īpatsvaru kabeļoperatoru pamatpiedāvājumā. Vairākums nozares pārstāvju un kabeļoperatoru norāda, ka šī nav jauna problēma nedz sabiedrības, nedz arī politiskajā dienaskārtībā, taču risinājumus politiķi nez kāpēc ir sākuši meklēt tieši tagad.

TV3 vadītāja Zūzena atstās darbu All Media Latvia vadībā

Ilggadējā televīzijas programmas TV3 vadītāja Baiba Zūzena atstās darbu mediju grupas SIA All Media Latvia vadībā, un viņu nomainīs pašreizējais grupas All Media Baltics valdes priekšsēdētājs Kristians Antings.

Negrib apzagt nacionālo lepnumu

Prieks, ka policija ir devusi ļoti smagu triecienu nelegāla satura izplatīšanai, – intervijā Romānam Meļņikam saka biedrības Par legālu saturu izpilddirektore Dace Kotzeva.

Aiztur TV "pirātus"

Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes amatpersonas aizturējušas personu grupu, kura privāti savam klientu lokam no 2013. līdz 2019. gadam nodrošināja nelegālas televīzijas pakalpojumu sniegšanu Rīgā un Pierīgas teritorijā, portālu Diena.lv informēja VP pārstāve Elīna Sprudzāne.

Kriminālvajāšanai nodod lietu par nelegālu televīzijas retranslēšanu Rīgā

Valsts policija jūnijā kriminālvajāšanas uzsākšanai nodevusi kriminālprocesu par nelicencētu televīzijas programmas retranslēšanu vairākos Rīgas mikrorajonos laika posmā no 2016. gada sākuma līdz 2017. gada maijam, portāls Diena.lv uzzināja policijā. Tika veiktas vairākas kratīšanas, izņemot ierīces un priekšmetus, kā arī likvidējot nelegālās televīzijas translēšanas staciju, tādējādi bez nelegālā pakalpojuma atstājot vairākas mājsaimniecības. Aizdomās par noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu aizturētas trīs personas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide