Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +9 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 10. aprīlis
Anita, Anitra, Zīle, Annika

Triatlons

Meklē saiknes ārpus Latvijas

Apzinoties pašu ierobežotos resursus un īso kvalitatīviem treniņiem pieejamo laiku, Latvijas Triatlona federācija aktīvi meklē sadarbības iespējas ārzemēs. Saikni ar citu valstu sporta veidu vadību līdz veidot svešumā dzīvojošie tautieši, un jau šobrīd veidojas potenciāli laba sadarbība ar Turciju, Austriju, Franciju un Teksasas pavalsti ASV.

Neliels, bet draudzīgs sports

Triatlons Latvijā nav starp lielākajiem sporta veidiem, bet tas apgūst arvien jaunas pilsētas. Vietām gan vēl jāpacīnās par vietējās sporta skolas atbalstu, tomēr iedzīvotājiem netrūkst intereses izmēģināt sarežģīto sporta veidu.

Rīgas triatlonā gaidāma plaša un ļoti spēcīga Lielbritānijas sportistu delegācija

Tuvojoties 11. augustā gaidāmajam Rīgas triatlonam, kura ietvaros notiks arī Eiropas kausa posms junioriem, kļuvis zināms provizoriskais dalībnieku saraksts un tajā redzams, ka sacensībās piedalīsies plaša Lielbritānijas sportistu delegācija, sastāvā esot gandrīz visiem spēcīgākajiem valsts jaunajiem atlētiem, vēsta organizatori.

FOTO: LTF Triatlona brokastīs tiekas ar atbalstītājiem

Nepilnu mēnesi pirms Rīgas triatlona, kurš norisināsies 11. augustā viesnīcas Radisson Daugava Blu apkaimē un kurā piedalīsies sportisti no vairāk nekā 15 valstīm, Latvijas Triatlona federācija (LTF) rīkoja tikšanos ar atbalstītājiem, kā arī iepazīstināja Rīgas domes pārstāvjus ar gaidāmo sacensību aktualitātēm.

Uz Triatlona federācijas prezidenta amatu divi pretendenti

Uz Latvijas triatlona federācijas (LTF) prezidenta amatu pieteikušies divi kandidāti - pašreizējais LTF ģenerālsekretārs Arvīds Zariņš un Aigars Strauss, Dienu informēja federācijā. Prezidenta vēlēšanas notiks LTF kopsapulcē piektdien, 8. februārī.

Tiešraide: Rīgas Triatlons 2018

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā šodien, 12. augustā no plkst. 9 tiešraidē vērot Rīgas Triatlona 2018 sacensības un Eiropas junioru kausa izcīņas posmu.

Sestā Rīgas triatlona maršrutā Daugavas atteka Zunds, AB dambis un Mūkusalas iela

Labi sagatavotajiem sportistiem triatlons, ieinteresētajiem – arī stafetes iespēja. Šajā nedēļas nogalē sestdien un svētdien paredzētā Rīgas triatlona sacensību organizētāji padomājuši ne tikai par labi trenētiem censoņiem, sarūpējot tiem iespējas samērot savus spēkus ar vienaudžiem no citām valstīm, bet arī iesācējiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide