Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +14 °C
Daļēji apmācies
Sestdiena, 24. jūlijs
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne, Kristīna

Valmieras Drāmas teātris

Atjaunos un uzlabos Valmieras teātra ēku

Līdz 2022. gada rudenim plānots atjaunot un uzlabot Valmieras drāmas teātra ēku. Projekta rezultātā tiks atjaunots teātra ārējais veidols, radīti ērti apstākļi teātra darbiniekiem un apmeklētājiem un sasniegts 50% apkures enerģijas patēriņa un izmaksu ietaupījums, kā arī tiks papildu izbūvēta vēl viena zāle teātra izrāžu baudīšanai, informēja Valsts nekustamo īpašumu (VNĪ) pārstāvji.

Valmieras teātrī sagatavoti pieci jauniestudējumi

Kopš atkārtotā ārkārtējā stāvokļa sākuma Valmieras teātrī sagatavoti jau pieci jauniestudējumi - versija par Migela de Servantesa Donu Kihotu, Tenesija Viljamsa Ilgu tramvajs, Leldes Stumbres Nākošpavasar, Deivida Lindsija-Ebēra Labie cilvēki un Artūra Dīča Meklētāji, informēja teātra pārstāvji.

Noteikti Valmieras teātra aizvadītās sezonas labākie mākslinieki un izrāde

Noslēdzies ikgadējais skatītāju balsojums, ko jau devīto gadu rīko Valmieras teātris sadarbībā ar atbalstītājiem. Par gada izrādi atzīta monoizrāde Visas labās lietas Inese Mičules režijā ar Mārtiņu Meieru galvenajā lomā. Par pagājušās sezonas labākajām aktrisēm atzītas Māra Mennika un Elīna Vāne, savukārt labāko aktieru balvu saņēma Rihards Jakovels un atkārtoti Mārtiņš Meiers.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide