Laika ziņas
Šodien
Sniegs

Vladimirs Putins

Kremlis: "Putina pils" pieder uzņēmējam

Kremlis otrdien paziņojis, ka pils, kuru sev Melnās jūras krastā it kā uzbūvējis Krievijas prezidents Vladimirs Putins, patiesībā piederot kādam uzņēmējam.

Krievijas valdība regulēs pārtikas produktu cenas

Krievijas valdība strauji metusies mēģināt izpildīt prezidenta Vladimira Putina pagājušajā nedēļā pausto norādījumu tuvākajā laikā pieņemt regulējumus, kas apturētu ikdienā lietojamo pārtikas preču cenu straujo pieaugumu. Lai to panāktu, paredzēts, ka valsts turpmāk regulēs pārtikas produktu cenas, ja tās mēneša laikā pieaugušas vairāk par 10%. Plānots arī ieviest eksporta nodevas un kvotas kviešiem un saulespuķu eļļai.

Krievijā grib pievilkt skrūves protestētājiem

Pēdējo nedēļu laikā Krievijas parlamentā iesniegti vairāki likumprojekti, kuru pieņemšana varētu maksimāli apgrūtināt protestu organizēšanu Krievijā un piedalīšanos tajos, kā arī ierobežotu to cilvēku loku un iespējas, kuri vēlas protestēt.

Obama nule iznākušajos memuāros salīdzina Putinu ar korumpētu politbosu

Bijušais ASV prezidents Baraks Obama šonedēļ iznākušajā memuāru pirmajā sējumā skarbi izteicies par pašreizējo Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, raksturojot viņu kā mūsdienu versiju tiem korumpētajiem politiķiem, kuri valdīja ASV pilsētās XIX gadsimta beigās vai XX gadsimta sākumā, ar atšķirību, ka viņiem nebija kodolieroču un veto iespēju ANO Drošības padomē.

Navaļnijs iesūdzējis tiesā Putina preses sekretāru Peskovu

Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs Maskavas tiesā iesniedzis prasību pret Krievijas prezidenta Vladimira Putina preses sekretāru Dmitriju Peskovu, kas apgalvojis, ka ar Navaļniju strādā ASV Centrālās izlūkošanas pārvaldes (CIP) speciālisti, vēsta izdevums MBH media, atsaucoties uz tiesas kartotēku un tās pārstāvi.

Raidījums: Caur Latviju desmitiem miljonu nonākuši Putina brālēna firmas kontos

Kopš 2018. gada Latvijas bankas strauji atbrīvojušās no riskantiem klientiem, taču aizdomīgā nauda joprojām ir maksātnespējīgajās bankās. Tur savas naudas izmaksu gaida pastkastīšu firmas ar slēptiem īpašniekiem un neizsekojamiem darījumiem. Trasta komercbankas kreditoru vidū ir uzņēmums, kas Krievijas prezidenta brālēna Igora Putina firmai pārskaitījis vismaz vairākus desmitus miljonu eiro. Neviena iestāde neizmeklē, vai firma piedalījusies finanšu noziegumos, ar kuriem tiek saistīts Igora Putina vārds, vēsta raidījums Nekā personīga.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide