Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Zemgus Zaharāns

Mediķu trauksmes zvans

Mediķi brīdina valdību, ka epidemioloģiskā situācija valstī nekļūst labāka un nav pamata atcelt ierobežojumus.

Krievijai nedraudzīgas valstis

Krievijai nedraudzīgo valstu sarakstā pēc Vladimira Putina rīkojuma tagad iekļautas arī Baltijas valstis.

Putina drauds pasaulei(4)

Kremļa propagandisti jau pilnā nopietnībā spriež par demonstratīvu kodoltriecienu kaut kur okeānā, ja NATO iesaistīsies konfliktā Ukrainā...

Ērgļu ligzda

Pēdējās nedēļās sabiedrība ar ligzdā uzstādītas kameras palīdzību tiešsaistē cītīgi seko Durbes ērgļu ģimenes piedzīvojumiem.

Uzņēmēju noskaņojums

Uzņēmējdarbības noskaņojuma rādītāji martā uzlabojušies gan pakalpojumu sektorā un mazumtirdzniecībā, gan rūpniecībā un būvniecībā, ziņo Centrālā statistikas pārvalde.

Stukāns un baļķis

Ģenerālprokurors Juris Stukāns, komentējot apsūdzību Ventspils peldbaseinā bojā gājušā puisēna vecākiem, pieļāva, ka advokāts viņus maldinājis par deklarācijas iesniegšanas termiņiem.

Mācības svaigā gaisā

Izglītības ministre Ilga Šuplinska paziņoja, ka ne visas no 45 pašvaldībām, kuru skolas drīkst organizēt mācības klātienē ārpus telpām, šo iespēju ir izmantojušas.

Prokurores cinisms(2)

Prokurore Rūta Leišavniece pēc Valsts policijas un VID iniciatīvas nolēma saukt pie krimināltbildības Ventspils peldbaseinā noslīkušā puisēna vecākus par nepareizu ienākumu deklarācijas aizpildīšanu. Ģenerālprokuratūra lēmumu atcēla.

Krievija un Twitter

Krievijas mediju uzraudzības dienests Roskomnadzor piedraudējis pilnībā bloķēt Twitter lietošanu Krievijā, ja tā vadība nepakļausies Maskavas prasībām par aizliegtā satura dzēšanu.

E-lāpsta

Veselības ministrija nākusi klajā ar ierosinājumu atkal tērēt sešus miljonus eiro jaunas e-veselības izveidei.

Lielgabals Daugavā(28)

Jēkabpilī nozagtais piemineklis lielgabals veiksmīgi atrasts Daugavā. Vērts papētīt, vai tur nav noslīcināti vēl kādi artefakti, kuru kompozīcija precīzāk attēlo Otrā pasaules kara notikumus Latvijā.

Aivara zīmīte Ventspilij(9)

Tā kā pirmās instances tiesas spriedums tiks pārsūdzēts un tātad nestāsies spēkā, Aivars Lembergs saglabā pašvaldības deputāta un domes priekšsēdētāja statusu un var startēt arī gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās.

Palīdzība no Āfrikas(3)

Pēdējās dienās Eiropu atkal sasniedza jauns putekļu mākonis no Sahāras tuksneša, putekļi nonāca arī līdz Baltijas valstīm.

Zemesgrāmata(2)

Blēži – nesodīti, tiesa soda "malējo". Par noziedzīgi iegūtu tiesa atzinusi un konfiscējusi mākslinieka Vilipsona pirkto dzīvokli. Vilipsons to bija iegādājies labticīgi, nezinot, ka iepriekšējie īpašnieki krāpušies.

Paņemt bulli aiz ragiem

"Nepieņemami ir gaidīt, kad informācija parādīsies e-veselībā, tāpēc aicinu agresīvi paņemt bulli aiz ragiem. Birojam ir visas pilnvaras prasīt pilnas atskaites," Vakcinācijas biroja vadītājai Juhņēvičai paudis premjers Kariņš.

Pasaules hokeja čempionāta burbulis

Hokeja 2021. gada pasaules čempionāts Rīgā tikšot rīkots pēc "burbuļa" principa – lai mazinātu Covid-19 izplatības riskus, čempionāta norisē iesaistītās personas būs izolētas no pārējās sabiedrības.

Vakcinācijas biroja talismans

Lietuvā un Igaunijā jau sāk vakcinēt skolotājus, bet pie mums sāk plānot prioritārās grupas, kā viedokļu līderi, mācītāji... Varbūt Vakcinācijas birojam vajag atbilstošu talismanu?

Uzmanību! Bīstams maksājums!(11)

Nacionālās apvienības ideja krīzes laikā izmaksāt vienreizēju 500 eiro pabalstu ģimenēm ar bērniem citās partijās uztverta kritiski – tas varot būt bīstami, jo daudzi neprotot pārvaldīt tik lielus līdzekļus.