Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +25 °C
Skaidrs
Trešdiena, 22. maijs
Emīlija

Zemgus Zaharāns

Polijas robeža

Polija tērēs vairāk nekā 2,3 miljardus eiro savas austrumu robežas stiprināšanai, pavēstīja premjerministrs Donalds Tusks, ziņo LETA. Zemgus Zaharāna zīmējums.

Gruzijas likums

Gruzijas parlaments pieņēmis pretrunīgi vērtēto likumu par ārvalstu ietekmi, kas izraisījis nedēļām ilgus masu protestus. Zemgus Zaharāna zīmējums.

Ziemeļblāzmas izcelsme

Naktī uz sestdienu Zemi skāra vairāk nekā 20 gadu laikā spēcīgākā ģeomagnētiskā vētra, kas ļāva vērot skaistu un izteiktu ziemeļblāzmu no Tasmānijas līdz Lielbritānijai, ziņo LETA. Zemgus Zaharāna zīmējums.

Putina teroristu valsts nostāja

Putina teroristu valsts neredzamās frontes kareivis: "Ļeņinam nepiedosim lielkrievu šovinisma atmaskošanu, bet viņa rīcības metodes gan mums der!"

Maskavas patriarhāts

Igaunija pasludina Maskavas patriarhātu par Krievijas agresiju atbalstošu institūciju, ziņo LETA.

Padomes eksistences jēga

Nacionālā alkoholisma ierobežošanas padome: "Ja mēs neteiksim, ka alkohola patēriņš pieaug, vēl nodomās, ka mūsu padomes eksistencei nav jēgas…"

Zemestrīce Slīterē

Slīteres novērojumu stacijā otrdien novērots seismiskais notikums - neliela lokāla zemestrīce, aģentūru LETA informēja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. Zemgus Zaharāna zīmējums

Soctīklu vidējais

Soctīklu lietotājs vidējais: "Sociālo tīklu lietotājam visgrūtākais ir atcerēties, kas viņš bija, pirms tajos iegāja…"

Mozus un bauslis nākotnei

Lai regulētu mākslīgā intelekta izmantošanu priekšvēlēšanu aģitācijā, nolemts veikt attiecīgus grozījumus Priekšvēlēšanu aģitācijas likumā. Patlaban Saeima grozījumus jau atbalstījusi pirmajā lasījumā. Zemgus Zaharāna zīmējums

Sniegs aprīlī

Ziema nolēmusi vēl neatdot savas pozīcijas. Šonedēļ Latvijā prognozē izteikti ziemīgus laikapstākļus.

Saules paneļu ēra

Lauku radības brīnās: "Tik daudz saules paneļu, ka sauli nemaz vairs neredz…"

Degvielas uzpildes stacijās turpinās tirgot alkoholu

Alkohola tirgošana degvielas uzpildes stacijās arī turpmāk netiks ierobežota, šādu pozīciju atbalstīja Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas vairākums, ziņo LETA. Zemgus Zaharāna zīmējums.

Putins un Ali Hamenei

Krievija nenosodīs Irānas uzbrukumu Izraēlai, jo Izraēla neesot nosodījusi Ukrainas uzbrukumus Krievijai.

Trešā persona

Valsts policija: "Trešo dzimti latviešu valodā mēs neieviesīsim, bet trešo personu ikvienā potenciāli seksuālā aktā gan!"

Nabaga pensionārs

Patlaban Latvijā lielākā vecuma pensija kādam pensionāram ir 43 000 eiro mēnesī, aģentūra LETA noskaidroja Valsts sociālas apdrošināšanas aģentūrā.

Gudrie futbola prāti

Rīgas domnieki spriež, kura ir piemērotākā vieta jaunam futbola stadionam: "Mjā, uz AB dambja neietilpst…"

Grevcovas paslēpes

Prokuratūra cēlusi apsūdzību Glorijai Grevcovai (Apvienība Jaunlatvieši) un izsludinājusi viņu meklēšanā. Īsi pēc tam Grevcova tomēr pati sazinājās ar prokuroru. Zemgus Zaharāna zīmējums.

Škoda Vagonka laiks

Uzņēmumu Pasažieru vilciens un Škoda Vagonka vienošanās par līguma izpildes termiņa pagarināšanu paredz, ka atlikušos 13 jaunos elektrovilcienus Škoda Vagonka jāpiegādā līdz šā gada 31.jūlijam.

Olu šķirošana

Lieldienu zaķene Evika Siliņa šķiro, kam kādas olas likt: "Putinam būs mangāna olas…"

Cigarete un pudele pie kluba "18"

Saeimas komisija atbalstījusi priekšlikumu grozījumiem Alkoholisko dzērienu aprites likumā, kas paredz, ka alkoholiskos dzērienus būs aizliegts pārdot personām, kuras ir jaunākas par 20 gadiem. Zemgus Zaharāna zīmējums.

FSB pēdas

Krievijas specdienesti meklē Ukrainas un citu valstu "pēdas" Maskavā notikušajā terora aktā. Zemgus Zaharāna zīmējums.

Kultūras ministres prieks par mūsdienu popmūziku

Progresīvo kultūras ministre Agnese Logina klausās latviešu mūsdienu popmūziku un priecājas: "Vairs nav tik nacionālistiska kā pirmsatmodas un atmodas laika popmūzika, var laist uz ārzemēm!"

Pāvests Francisks

Pāvests Francisks intervijā Šveices televīzijai mudināja Ukrainas karā iesaistītos "sākt sarunas, pirms situācija pasliktinās", un mudināja ukraiņus būt drosmīgiem un spēt sēsties pie sarunu galda ar agresorvalsti. Šie izteikumi izraisīja plašu kritiku.