Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Ērts ortopēdiskais matracis no Erti.lv – tu to esi pelnījis!

Sevi lutināt varam dažādos veidos –izvēloties augstas kvalitātes pārtikas produktus, nodarbojoties ar sportu, veltot laiku saviem vaļaspriekiem. Tomēr ir veids, kā ilgtermiņā parūpēties par savu veselību un labsajūtu – palutinot sevi ar jaunu un kvalitatīvu matraci.
Reklāmraksts

9 praktiski padomi, kā labāk iekārtot bērnistabu

Iekārtot istabu savai atvasei var būt aizraujoša pieredze. Tomēr tas var būt arī izaicinoši - galu galā, radīt vidi, kas bērnam patiks ne vien tagad, bet arī pēc vairākiem gadiem, ir diezgan sarežģīts uzdevums. Nepieciešami daži padomi? Te tie būs!
Reklāmraksts

Kā izveidot lielisku sporta zāli mājas apstākļos?

Vai Jums ir svarīgi sevi uzturēt labā fiziskā formā, bet esat noguris no trenažieru zāles kņadas? Vai uzskatāt, ka nokļūšana uz un no sporta zāles prasa pārāk daudz laika? Vai Jums ir apnicis maksāt par aprīkojuma izmantošanu, kas, turklāt, vēl jādala arī ar citiem? Ja atbildējāt apstiprinoši, iespējams, ir pienācis laiks iekārtot pašam savu sporta zāli mājas apstākļos.
Reklāmraksts

Pastaigu rati lielākiem bērniem - kādus izvēlēties un ko ņemt vērā, tos pērkot?

Bērni aug ļoti ātri, tāpēc ratu nomaiņa no klasiskiem mazuļa guļamratiem uz pastaigu ratiem ir gana nozīmīgs notikums. Šāda ratu maiņa parasti notiek tad, kad bērns vairāk neguļ ratos,  un mēdz staigāt jau ar kājām. Vecākiem tad ir iespēja parastos ratus nomainīt uz pastaigu ratiem, kuros bērns var gan sēdēt, gan arī lielākā vecumā arī aizmigt. Pastaigu rati vecākiem bērniem ir ar trim riteņiem, tie ir stumjami un tiem ir daudz labu bonusu un vērā ņemamu faktoru, par kuriem varat izlasīt šī raksta turpinājumā. 
Reklāmraksts

Noderīgi padomi, kas palīdzēs Tev kļūt par lāzertaga profesionāli

Ja esat ieinteresēts lāzertaga spēlē, tad noteikti zināt, ka galvenais šajā spēlē ir uzvara un tas, kādu ieguldījumu Jūs sniedzat komandas kopējos rezultātos. Ja spēlēsiet kā profesionālis, Jūsu komanda pavisam noteikti katru spēli beigs rezultātu tabulas augšgalā. Lūk, daži noderīgi padomi, kas būtu jāņem vērā, lai uzlabotu prasmes un kļūtu par lāzertaga profesionāli.
Reklāmraksts

Lielisks palīgs mājas darbos – augstspiediena mazgātājs

Ikvienā mājsaimniecībā ir vairāku veidu mājas darbi, kurus var paveikt arvien ātrāk un daudz rūpīgāk, ja ir atbilstoši darba rīki. Viens no šādiem darba rīkiem ir augstspiediena mazgātājs. Mūsdienās tieši augstspiediena mazgātāji ir iemantojuši daudzu cilvēku uzticību un kļuvuši par lieliskiem palīgiem dažādu mājas darbu veikšanā.
Reklāmraksts

Atklāj pasauli un dodies ceļojumā kaut rīt!

Būsiet vienisprātis, ka ceļojumi ir labākais veids, kā atpūsties no ikdienas rūpēm un darbiem. Ceļojumi ir kā pozitīvs dopings, kas tik ļoti nepieciešams ikvienam no mums. Atvaļinājumu laiks tuvojas, un tūrisma aģentūra REMIRO TRAVEL aicina savus ceļojumu plānus neatstāt uz pēdējo brīdi. Vairāk nekā desmit gadu darbības laikā mēs, tūrisma aģentūra REMIRO TRAVEL, esam kļuvuši par vienu no klientu iecienītākajām tūrisma pakalpojumu kompānijām. Šo gadu laikā esam sevi pierādījuši kā inovatīvu, idejām bagātu un uzticamu tūrisma aģentūru, par ko liecina mūsu klientu loks, kas turpina pieaugt ģeometriskā progresijā un sevī ietver ne tikai individuālos ceļotājus, bet arī dažādas organizācijas, uzņēmumus un darba kolektīvus.
Reklāmraksts

Kursi permanentā grima meistariem iColor Akadēmijā

iColor Akadēmija ir starptautiska permanentā grima skola, kurai ir filiāles Latvijā, Vācijā un Krievijā. Unikāla apmācību sistēma, premium kvalitātes izejmateriāli un aprīkojums, pasniedzēji, kas ieklausās studentos, un satriecoša atmosfēra – mēs nodrošinām ideālus apstākļus, lai jūs kļūtu par īstām permanentā grima zvaigznēm!
Reklāmraksts

Ir pieejams ērts zāļu meklētājs

Izejot no ārsta kabineta, ir svarīgi saprast, kurp visērtāk doties pēc izrakstītajiem vai ieteiktajiem medikamentiem. Var gadīties tā, ka mums tuvākajā aptiekā tieši šobrīd vajadzīgo zāļu nav. Kā rīkoties, lai bez liekas meklēšanas saņemtu vajadzīgo medikamentu iespējami ātrāk?
Reklāmraksts

Kā iekārtot mazu dzīvokli?

Mazi un kompakti dzīvokļi ir populāra izvēle gan jaunu, gan gados vecāku cilvēku vidū – tiem ir pieejamākas cenas, tie ir vieglāk uzturami kārtībā, kā arī – tiem ir zemāki komunālie maksājumi. Tiesa, mazos mitekļos ir grūtāk sarīkot lielas ballītes, bet – mazu ballīti gan var radīt pavisam vienkārši. Tālāk nedaudz par to, kā ērtāk un ergonomiskāk iekārtot mazu dzīvokli!
Reklāmraksts

Vai risks atmaksājas, ja pērkat lietotu automašīnu?

Lietotas automašīnas pirkšana var ietaupīt daudz naudas, bet saskarsme ar rūdītajiem pārdevējiem var būt īsts mīnu lauks. Šajā rakstā centīsimies sniegt pāris padomu, kam pievērst uzmanību, iegādājoties jaunu auto. Sākumā būtu jāatgādina, ka tas, cik maksās lietota automašīna, galu galā būs atkarīgs no tā, kādu automašīnu vēlaties, tomēr ir daudz iespēju, kā samazināt galīgo rēķinu. Gadu vecas automašīnas ir daudz lētākas nekā jaunas automašīnas. Cenas samazinājums ir sagaidāms par vairāk nekā 27% pirmā gada laikā. Otrajā gadā nolietojuma likme, visticamāk, palēnināsies aptuveni uz pusi, tātad gadu veca modeļa izvēle ievērojami samazinās sākotnējās izmaksas.
Reklāmraksts

5 svarīgas lietas, kas jāzina, ja vēlies eksportēt preces no/uz Zviedriju

Saskaņā ar Centrālās statistikas pārvaldes datiem par 2019. Gadu, Zviedrija ir piektais lielākais Latvijas eksporta partneris, kas ierindojas līdzīgās pozīcijās ar Vāciju. Uz Zviedriju visbiežāk tiek eksportēts: koks un koka izstrādājumi, metāli un metāla izstrādājumi; akmens, ģipša, cementa, stikla un keramikas izstrādājumi, kā arī dažādi gatavie izstrādājumi. Ja arī Jūs plānojat eksportēt preces uz Zviedriju vai no tās, ir vairākas svarīgas lietas, kuras Jums būtu vērts zināt, lai sadarbība noritētu veiksmīgi.
Reklāmraksts

Mazas vannas istabas iekārtošana – ko ņemt vērā?

Dzīvojot mājoklī, kas celts pirms vairākiem gadu desmitiem, nereti nākas samierināties ar mazu vannas istabu. Ko iesākt, ja vēlies vairāk plašuma? Arī gadījumā, ja telpu nav iespējams fiziski palielināt, to pareizi iekārtojot, var panākt pārsteidzošus rezultātus! Turpini lasīt un uzzini, kam pievērst uzmanību, ja dienaskārtībā ir mazas vannas istabas iekārtošana!
Reklāmraksts

Kā pārliecināties, vai pārdevēja norādītā auto vēsture atbilst patiesībai?

Ja esi atbildīgs auto pircējs, pirms automašīnas iegādes noteikti pārliecināsies ne tikai par tās pašreizējo stāvokli, bet arī vēsturi. Kā uzzināt, kāda ir patiesā auto vēsture, ņemot vērā, ka lietotu transportlīdzekļu tirgotājiem to patīk “piepušķot”? To uzzināsi šī raksta turpinājumā!
Reklāmraksts

Kāds kredīts īpašuma iegādei ir vajadzīgs Tev?

Pašam savs īpašums – tas ir daudzu cilvēku karstākais sapnis, bet ceļā uz šo mērķi sagaidāms ne viens vien izaicinājums. Kur jāņem kredīts? Cik izmaksās hipotēka? Vai varēšu atmaksāt aizdevumu? Ja nezini, no kura gala pieiet šiem jautājumiem, lasi tālāk un iepazīsties ar praktiskiem īpašuma iegādes padomiem!
Reklāmraksts

5 ieteikumi, kas palīdzēs sagatavoties mājokļa remontam

Veikt mājokļa labiekārtošanas darbus paša spēkiem var būt grūts uzdevums. Tomēr tas sniedz arī vairākus ieguvumus - pirmkārt, tas parasti ir ekonomiski izdevīgāk, otrkārt, tas sniedz pārliecību, ka darbā izmantoti tikai vislabākie materiāli. Lai remonts izdotos veiksmīgi, svarīga ir rūpīga sagatavošanās. Neatkarīgi no tā - plānojat veikt tikai nelielu kosmētisko remontu vai arī ieguldīt renovācijā, ir skaidri jādefinē uzdevumi, jāpiemeklē atbilstošs aprīkojums un jāpārliecinās, ka darba vieta ir droša. Turpinājumā 5 ieteikumi, kas palīdzēs sagatavoties remontam un bez lieka satraukuma paveikt plānoto.
Reklāmraksts

Iepirkšanās gids: Uzziniet visu svarīgāko par dīvāna iegādi

Dzīvojot savā vai īrētā dzīvoklī vai mājā, Jums, visticamāk, ir savs dīvāns. Un, ja tāda nav, tad pastāv iespēja, ka plānojat šīs mēbeles iegādi. Dīvāns ir viens no centrālajiem mājokļa objektiem, kas tiek aktīvi izmantots. Uz tā atpūšamies pēc garas darba dienas, pavadām laiku ar tuviniekiem un uzņemam ciemiņus. Lai ieguldījums būtu tā vērts, dīvāni jāizvēlas pārdomāti un nesasteigti. Tādēļ šajā rakstā mēs esam apkopojuši svarīgus padomus, kas Jums palīdzēs nopirkt tieši tādu dīvānu, kāds Jums nepieciešams.
Reklāmraksts

Must have juvelierizstrādājumi – rotaslietas birojam un ballītei.

Nepieciešamais juvelierizstrādājumu komplekts. Zelta un sudraba izstrādājumi ikdienas valkāšanai. Nopietna attieksme pret vienkāršu juvelierizstrādājumu izvēli, kas nepretendē uz kolekcijas vērtībām – tā ir mūsdienu laikabiedres, kura iesoļoja XIX gs. ar minimālu “sieviešu lietiņu” pamatkomplektu, galvenā atšķirība.