Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Bērnu ballīte, ko visi izbaudīs par 100%

Tuvojas bērnu dzimšanas dienas ballīte, bet nav ideju, kā un kur to atzīmēt? Viens no populārākajiem variantiem ir doties uzspēlēt lāzertag jeb lāzera peintbolu. Kas tā ir par aktivitāti un kādēļ šāda bērnu ballīte patiks gan gaviļniekam, gan viesiem un arī vecākiem?
Reklāmraksts

7 oriģinālas korporatīvās dāvanas Ziemassvētkos

Uzturēt labas biznesa attiecības ar saviem sadarbības partneriem un klientiem ir ļoti nozīmīgi. Kādas korporatīvās dāvanas Ziemassvētkos izvēlēties šogad? Noskaidro šajā padomu rakstā!
Reklāmraksts

3 vienkārši soļi, kā izvēlēties dāvanu

Pirmssvētku laikā jau atkal rodas jautājums – ko uzdāvināt? Izvēlēties dāvanas nav vienkārši. Ko uzdāvināt saviem mīļajiem, bērniem, vecākiem un draugiem? Šī neziņa rodas ik gadu no jauna, tuvojoties svētkiem. Un ko tālāk? Mēs sākam meklēt idejas internetā, domājam par tuvo cilvēku hobijiem, lūdzam draugiem padomu vai arī uzdodam tiešu jautājumu: «Ko tev uzdāvināt?» Un visbeidzot – ja risinājumu neesam raduši, mēs dodamies uz lielveikaliem, kur klīstam, meklējot nezin ko. Vai jums šis viss ir pazīstami?
Reklāmraksts

Uzdāviniet izsmalcinātu dāvanu Ziemassvētkos!

Ziemassvētki ir vieni no skaistākajiem gada svētkiem. Gatavošanās svētkiem ir gan skaists , gan nereti arī stresa pilns laiks. Eglītes un darba ballītes, savlaicīga piparkūku cepšana , dāvanu iegāde – pa kuru laiku visu pagūt ?
Reklāmraksts

Matrači kvalitatīvam miegam

Cilvēks miegā pavada lielu daļu savas dzīves, tādēļ ir svarīgi, lai miegs būtu kvalitatīvs un no rīta mēs pamostos atpūtušies un gatavi jaunai dienai un darbiem. Lielu lomu miega kvalitātē spēlē tas, kur mēs guļam, respektīvi- gulta un matracis. Mūsdienās tirgus piedāvājums ir ārkārtīgi plašs un sev tīkamu gultu un matraci ir iespējams izvēlēties no ārkārtīgi daudziem variantiem.
Reklāmraksts

Lietotas riepas – augsta kvalitāte, zemas cenas

Ikvienam autovadītājam nebūs noslēpums, ka automašīnas uzturēšana gada griezumā kopumā mēdz izmaksāt diez gan dārgi. Divas reizes gadā ir obligāti jāmaina riepas - savas un citu satiksmes dalībnieku drošības labad. Likums paredz, ka no 1. decembra līdz 1. martam obligāti visiem automobīļiem ir jābūt aprīkotiem ar ziemas riepām, taču realitātē, mēs zinām, ka Latvijas laikapstākļi nav paredzami un slideni ceļi mēdz ievilkties pat līdz maijam. Divi automašīnas riepu komplekti ir obligāta nepieciešamība jebkuram autovadītājam, kā arī par skādi noteikti nenāks rezerves riepa. Sarēķinot visu kopā, sanāk visai prāvs skaitlis, ja ņem vērā automašīnas īpatnības, kas lielā mērā nosaka to, kādas riepas nepieciešams iegādāties. Vienkāršākiem auto pietiks ar riepu komplektu par pāris simtiem, taču ekskluzīvākas klases automašīnām tik var maksāt tikai viena nevis visas četras riepas kopā.
Reklāmraksts

Rīgas centrā skalos ūdensvadus, iespējama ūdens uzduļķošanās

Naktī uz sestdienu, provizoriski no 14. decembra pulksten 23 līdz 15. decembra pulksten 7, SIA Rīgas ūdens plāno veikt Tērbatas ielas maģistrālā ūdensvada skalošanu. Šo darbu dēļ līdz pat nākamās nedēļas sākumam iespējama pastiprināta ūdens uzduļķošanās pilsētas centrā, kā arī Juglas un Teikas mikrorajonos.
Reklāmraksts

Pieteikšanās aizdevumam Latvijā vai citur Eiropā – kur tas ir izdevīgāk un kāpēc

Katram pienāk brīdis, kad ir nepieciešams finansiāls atbalsts, jo ir radušies kādi pēkšņi un neplānoti izdevumi. Protams, ka varam mēģināt lūgt naudu arī saviem draugiem un radiniekiem, tomēr šāda prakse nav pārāk patīkama; naudas lietas labāk atstāt profesionāļu pārziņā, kuri palīdzēs Jums piemeklēt pašu labāko risinājumu tieši Jūsu gadījumam.
Reklāmraksts

3 vienkārši soļi, kā izvēlēties dāvanu

Pirmssvētku laikā jau atkal rodas jautājums – ko uzdāvināt? Izvēlēties dāvanas nav vienkārši. Ko uzdāvināt saviem mīļajiem, bērniem, vecākiem un draugiem? Šī neziņa rodas ik gadu no jauna, tuvojoties svētkiem. Un ko tālāk? Mēs sākam meklēt idejas internetā, domājam par tuvo cilvēku hobijiem, lūdzam draugiem padomu vai arī uzdodam tiešu jautājumu: «Ko tev uzdāvināt?» Un visbeidzot – ja risinājumu neesam raduši, mēs dodamies uz lielveikaliem, kur klīstam, meklējot nezin ko. Vai jums šis viss ir pazīstami?
Reklāmraksts

Kā naudas taupīšanu padarīt par ikdienas ieradumu

Ietaupīt naudu ne vienmēr ir vienkāršs uzdevums, taču ļoti bieži tas ir tikai prioritāšu un ieradumu maiņas jautājums. Pārvēršot naudas taupīšanu par ikdienas ieradumu, noteiktos mērķus sasniegt būs daudz vieglāk. Taču – kā to paveikt?
Reklāmraksts

Jaunā gada sagaidīšanas svinības Porto - ceļojums sajūtām, nevis prātam.

Porto – Portugāles ziemeļu galvaspilsēta un otrā lielākā pilsēta pēc Lisabonas, kuras vārda atvasinājums veido mūsu kontinenta vistālākās uz rietumiem valsts nosaukumu. Kaut arī dažās zemēs pietiek tikai ar galvaspilsētas izpēti, lai rastos pietiekams priekšstats par visu pārējo teritoriju, Lisabona neiekļaujas šajā kategorijā – Portugāle un Porto ir pavisam kas cits.
Reklāmraksts

Lielais Rīgas Ziemassvētku gadatirgus: vairāk nekā 350 tirgotāju zem viena jumta

Starptautiskais izstāžu centrs 9. decembrī Rīgas iedzīvotājus un viesus uzaicinās uz īpašu pasākumu– šeit notiks Lielais Rīgas Ziemassvētku gadatirgus. Centrs, kas uz vienu dienu pārvērtīsies par Ziemassvētku pilsētiņu zem jumta, satilpinās vairāk nekā 350 tirgotāju. No svētku galda idejām līdz dāvanām– iespaidīgais ražotāju skaits piedāvās dažādus izstrādājumus lielākajiem gada svētkiem.
Reklāmraksts

Vēlies pirkt cepeškrāsni? Vispirms noskaidro, kas Tev jāzina!

Neatkarīgi no tā, vai Tev nepieciešams gatavot ko īpašu saviem ciemiņiem, vai arī vienkārši sarūpēt maltīti sev un citiem ģimenes locekļiem, svarīgi ir, lai virtuvē būtu īstie “palīgi” – sadzīves tehnika. Šajā rakstā mazliet tuvāk apskatīsim cepeškrāsnis, lai saprastu, kas jāņem vērā, ja vēlies tādu iegādāties.
Reklāmraksts

Kāzu grims 2019. gadā: trendi un ieteikumi

Kāzu grims ir svarīga līgavas tēla nianse - tas jāpieskaņo gan kāzu kleitai un frizūrai, gan pašas līgavas raksturam, lai viss būtu harmonijā. Kāds kāzu meikaps jāizvēlas 2019. gadā? Pasaulē zināmu blogu ieteikumus ir apkopojis portāls mūsdienīgai līgavai LIGAVAM.LV. Iepazīsties!
Reklāmraksts

TOP nozares, kurām Latvijā ir augsts biznesa potenciāls

Nav šaubu, ka cilvēku labklājības līmenis pieaug. Strauji tirgū ienāk jauni tirdzniecības centri, izklaides iespējas un citas ikdienā un īpašos gadījumos aktuāli produkti. Kādas sfēras šobrīd pasaulē ir pieprasītas? Kādās jomās Latvijā ir potenciāls, lai uzsāktu pats savu biznesu? Noskaidro šajā rakstā!
Reklāmraksts

Kā ietaupīt naudu Ziemassvētku dāvanām?

“Zvaniņš skan, zvaniņš skan, Ziemassvētki brauc”. Un patiesi – svētki teju vai klāt. Ziemassvētku laiks ir ārkārtīgi skaists, taču arī nervozs, jo jāsagādā dāvanas pašiem tuvākajiem. Un, protams, tas saistās arī ar izdevumiem. Tā kā līdz svētkiem palicis nepilns mēnesis, ir pēdējais laiks iekrāt naudu un iegādāties Ziemassvētku dāvanas. Kā tas pareizi jādara un kas jāzina, lai varētu ietaupīt? Par to turpinājumā.
Reklāmraksts

Finanses un Tavs raksturs – kā tas iet roku rokā?

Vai Tev ir draugs, kurš vienmēr restorānā atstāj lielu dzeramnaudu? Viņa dāsnums var būt saistīts nevis ar augstu ienākumu līmeni, bet rakstura īpatnībām. Bet varbūt pats esi no tiem, kuri regulāri pārbauda atlikumu savā bankas kontā? Varētu šķist, ka tā ir atbildīga rīcība, taču tik pat labi tas var norādīt uz tieksmi visu kontrolēt. Lai kā arī būtu, naudas tērēšanas paradumi lielā mērā atkarīgi no visdažādākajiem psiholoģiskajiem aspektiem. Mārketinga speciālisti un tirdzniecības pārstāvji to apzinās labi, taču to vērtīgi zināt arī patērētājiem.
Reklāmraksts

Ko dāvināt Ziemassvētkos?

Daudzi no mums noteikti par vienu no labākajām dāvanām atzītu atgriešanos bērnībā. Tas ir laiks, kad par mums parūpējās, atbildība nebija tik liela un vienkārši dzīve bija saldāka. Šajā rakstā ar saviem padomiem dalās pasākumu aģentūra “Big Show”
Reklāmraksts

Vai portatīvais dators ir laba dāvana Ziemassvētkos?

Skaidrs ir viens – portatīvais dators var būt lieliska dāvana jebkurā gadalaikā. Tomēr ir pāris lietas, kas jāpatur prātā, lai datora saņēmējs būtu priecīgs par to, ko saņem. It īpaši tādēļ, ka šāda dāvana ir ļoti personiska, tai jābūt pietiekami kvalitatīvai, ar atbilstošu aparatūru, programmatūru un parametriem. Lai Tu saprastu, vai vērts dāvināt portatīvo datoru kādam Ziemassvētkos, interneta veikals piedāvā aplūkot svarīgākos jautājumus, par kuriem vispirms jāpadomā.
Reklāmraksts

6 vienkāršas korekcijas, kas Jums jāveic, lai iekrātu un dotos priekšlaicīgā pensijā

Saskaņā ar Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras datiem (VSAA), kopš 2014. gada 1. janvāra pensionēšanās vecums Latvijā katru gadu pieaug par trim mēnešiem, kā rezultātā līdz 2025. gada 1. janvārim tas sasniegs 65 gadus. Ja persona vēlas doties priekšlaicīgā pensijā, to iespējams darīt tad, ja līdz īstajam pensionēšanās vecumam atlikuši divi gadi, un esošais apdrošināšanas stāžs ir 30 gadi.