Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Kriminālziņas

Benzīntanka darbiniece sāk pakaļdzīšanos un piespiež bēgošo zagli avarēt(9)

Kādam ļaundarim, kurš bija nolēmis nemaksāt ne par ielieto degvielu, ne cigaretēm un eļļu, visticamāk, bija liels pārsteigums, kad benzīntanka darbiniece nevilcinājās un reaģēja zibenīgi, uzsākot pakaļdzīšanos ar savu privāto auto. Rezultātā zaglis iebraucis grāvī, kur arī sagaidīja mediķu ierašanos, portālu Diena.lv informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē.

Kriminālvajāšanai nodod lietas par vairāku personu slepkavībām

Šī gada sākumā Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālizmeklēšanas pārvaldes amatpersonas pabeidza izmeklēšanu atsevišķos kriminālprocesos par vairāku personu slepkavību Kokneses un Ludzas novadā, kā arī par slepkavību Rīgā. Noziegumi tika izdarīti 2017. gadā - noslepkavotais cilvēks sākotnēji tika izsludināts kā bezvēsts pazudis-, kā arī 2018. gadā, kad noslepkavoto cilvēku līķi tika sadedzināti. Likumsargi noskaidroja aizdomās turētās personas un noziegumu motīvus. Visām aizturētajām personām tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Uzņēmējam piespriež trīs gadus cietumā par kukuļa došanu Jurašam(2)

Rīgas apgabaltiesa pagājušā nedēļā apmierināja prokurora protestu un piesprieda trīs gadu cietumsodu uzņēmējam Valērijam Vasiļjevam par kukuļdošanu kādreizējam Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniekam, tagadējam Tieslietu ministrijas parlamentārajam sekretāram Jurim Jurašam, noskaidroja aģentūra LETA.

Izbeigts kriminālprocess par apbedīšanai paredzētu līķu samainīšanu(2)

Valsts policija izbeigusi kriminālprocesu par apbedīšanai paredzētu līķu samainīšanu, aģentūrai LETA apliecināja Valsts policijas preses pārstāve Gita Gžibovska. Kriminālprocess izbeigts, jo nav noticis noziedzīgs nodarījums, skaidroja Gžibovska. Policija kriminālprocesu sāka pagājušā gada martā.

VID uziet prāvu nelegālo cigarešu kravu(1)

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas, veicot muitas kontroles pasākumus uz Latvijas austrumu robežas, novērsa 199 320 cigarešu (9966 paciņas) kontrabandu. Cigaretes bija noslēptas vieglā automobiļa dubultajā grīdā, kā arī vilcienu vagonos ar minerālmēslu un akmeņogļu kravām, portālu Diena.lv informēja dienestā.

Apkrāpj ar datorprogrammu palīdzību

Policija brīdina, ka atkal uzdarbojas krāpnieki, kas attālināti izvilina no cilvēkiem naudu. Šoreiz krāpnieki iedzīvojušies ar īpašu programmatūru palīdzību, portālu Diena.lv informēja Valsts policija.

Liepājnieks apjūk un pārskaita krāpniekiem 6000 eiro(18)

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē ir saņemti vairāki zvani un viens iesniegums par to, ka nepazīstamas personas cenšas piekļūt iedzīvotāju bankas datiem, tādējādi iegūstot finanšu līdzekļus. Diemžēl vienā gadījumā zvanītājam tas arī ir izdevies – vīrietis ir nosaucis savus bankas datus un Smart-ID aplikācijā apstiprinājis pārskaitījumu, kā rezultātā no viņa bankas konta tika noskaitīti seši tūkstoši eiro.

Policistu apsūdz 15 000 eiro kukuļa izspiešanā(2)

Prokuratūra nodevusi Rīgas rajona tiesai krimināllietu, kurā apsūdzēts Valsts policijas galvenais inspektors par 15 000 eiro kukuļa izspiešanu no privātpersonas, aģentūru LETA informēja prokuratūras pārstāve Laura Majevska.

VID atrod automašīnā paslēptus teju 90 kilogramus hašiša(1)

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvaldē šī gada martā uzsākts kriminālprocess par sevišķi bīstamas narkotiskās vielas – hašiša - kontrabandu lielā apmērā. VID darbinieki to uzgāja kādā automašīnā ierīkotās slēptuvēs.