Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Positivus aicina pieteikties dizainerus dalībai festivāla tirdziņā

Positivus tirdziņš ir daļa no festivāla apmeklētāju pieredzes un gadu gaitā ir kļuvusi par neatņemamu tās sastāvdaļu un vienu no gaidītākajiem notikumiem. Arī šogad no 26. līdz 27. jūlijam Salacgrīvā, koncertu starplaikos nesteidzīgi klīstot gar raibajiem un košajiem stendiem, būs iespēja novērtēt un iegādāties oriģinālus un kvalitatīvus dizaineru darbus. No šodienas līdz pat 15. maijam festivāla organizatori aicina pieteikties dizainerus dalībai festivāla tirdziņā.

Salacgrīvas stalto priežu ieskautajā dizaina lietu tirdziņā vienuviet satiekas mūsdienīgais, tradicionālais un nepieradinātais. Tirdziņā ir iespēja ne vien iepazīties ar Latvijas, Igaunijas un Lietuvas dizaineru darinātiem apģērbiem un aksesuāriem – jaunākajām dizaina tendencēm, bet arī iegādāties sev kaut ko jaunu vai tikt pie oriģinālām rotām, kādas citur neatrast.

Košais zīmols ZIB* ir piedalījies Positivus festivāla dizaina tirdziņā jau sešus gadus un tagad gatavojas septītajam, stāsta zīmola vadītāja Inga Līsmane.

"Festivālā ir ļoti pozitīva atmosfēra, smaidīgi cilvēki, lieliska mūzika, kā arī laba cilvēku plūsma un liela interese pēc oriģinālām dizaina lietām. Šo gadu laikā mums ir izveidojies patstāvīgo klientu loks gan no Latvijas, gan no kaimiņvalstīm, kā arī katru gadu iegūstam jaunus klientus, kas par mums uzzina tieši pasākuma laikā. Ik gadu veidojam festivālam īpašu piedāvājumu un mēģinām sagatavot ļoti daudzveidīgu produktu klāstu, lai ir izvēle gan karstai dienai, gan vēsam vakaram. Ļoti bieži pie mums iegriežas pircēji, kurus pārsteiguši negaidīti laika apstākļi. Ja kāds uz festivālu atbraucis steigā, ticis prom no darbiem, bet vēl nav sajutis festivāla burvību, pie mums ir lieliska iespēja pārvilkt ikdienas drēbes uz ko košu, dzīvespriecīgu un ļauties svētkiem! Mūsu košā ZIB* telts ar ziediem un brieža ragiem ir lieliska satikšanās vieta, arī lai papļāpātu un iepazītos ar jauniem cilvēkiem. Interesanti, ka tieši festivāla tirdziņā pircēji pie mums visilgāk pavada laiku, nesteidzīgi iepērkoties un izbaudot festivāla atmosfēru."

"Zīmola Bum Bag gurnu somas festivālā ir pilnīgi neatņemam sastāvdaļa, lai vari droši gulšņāt zālē, smiltīs, dejot un lēkāt! Tieši tāpēc mūsu dalība Positivus festivālā visus šos gadus ir bijusi ļoti veiksmīga," stāsta Bum Bag vadītāja Laura Millere, turpinot: "Citi nāk pēc jaunās nākamās somas, atnesot mums milzu prieku un daloties ar labām atsauksmēm par somām. Citi iepazīstas ar produktu, sakot - forši, ka varu paskatīties un pačamdīt somas dzīvē. Un, protams, atmosfēra, mūzika un ballīte virmo gaisā visas Positivus festivāla dienas!"
 
Positivus festivāls aicina dizaina lietu tirdziņam pieteikties oriģinālu dizaina un modes lietu autorus. Pieteikumus jāsūta uz e-pastu crafts@positivusfestival.com līdz 15. maijam.

Pieteikuma iesniegšanai nepieciešams aizpildīt anketu, kas pieejama mājaslapā, atbildot uz visiem tajā norādītajiem jautājumiem.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Interesanti

Vairāk Interesanti


Receptes

Vairāk Receptes


Dzīvnieki

Vairāk Dzīvnieki


Notikumi

Vairāk Notikumi


Cits

Vairāk Cits


Dienas dziesma

Vairāk Dienas dziesma


Tehnoloģijas

Vairāk Tehnoloģijas


Zirnis joko

Vairāk Zirnis joko