Nets bez Kuruca laukumā nonāk viena zaudējuma attālumā no sezonas beigām

Latvijas basketbolists Rodions Kurucs sestdien netika laukumā, kamēr viņa pārstāvētā Bruklinas Nets komanda Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra Austrumu konferences ceturtdaļfināla ceturtajā spēlē savā laukumā ar rezultātu 108:112 (33:24, 30:33, 28:28, 17:27) piekāpās Filadelfijas 76ers, nonākot viena zaudējuma attālumā no sezonas beigām.

Sērijā līdz četrām uzvarām Filadelfijas vienība nonākusi vadībā ar 3-1. Nākamais mačs šajā duelī, kas var būt arī pēdējais, notiks otrdien Filadelfijā.

Kurucs iepriekšējās divas spēles sāka Nets sākumsastāvā, taču šoreiz laukumā nedevās.

Nets komandas rindās 25 punktus iemeta Keriss Leverts, kamēr pa 21 punktam iemeta D'Endželo Rasels un Džerets Alens.

Savukārt 76ers sastāvā ar 31 punktu un 16 atlēkušajām bumbām atzīmējās Žoels Embīds, bet 24 punkti Tobiasam Herisam.

Labvēlīgākā gultnē kopumā šī spēle aizritēja Nets komandai, kas lielāko daļu mača atradās vadībā ar dažu punktu pārsvaru. Tomēr ceturtās ceturtdaļas izskaņā 76ers pirmo reizi otrajā puslaikā pārņēma vadību. Pēdējās minūtes aizritēja punkts punktā, tomēr aukstasinīgāk nospēlēja Filadelfijas vienības basketbolisti, kuri guva trešo uzvaru šajā sērijā.

Nets komanda NBA izslēgšanas turnīrā atgriezusies pēc trīs gadu pārtraukuma. Austrumu konferences kopvērtējumā tā ar 42 uzvarām 82 spēlēs bija sestā, kamēr 76ers ar 51 panākumu ierindojās trešajā pozīcijā.

Pērn otro gadu pēc kārtas par NBA čempioniem kļuva Goldensteitas Warriors, kas finālsērijā ar 4-0 pieveica Klīvlendas Cavaliers.